"Вибори" в ОРДЛО: "намальовану" перемогу прогнозовано здобувають чинні ватажки бойовиків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони обійшли найближчих конкурентів майже на 50%.

У результаті так званих виборів на окупованих територіях Донбасу перемогу прогнозовано здобувають чинні ватажки "Л/ДНР".

Про це повідомляють "виборчі комісії" бойовиків.

Так, станом на 8 ранку 12 листопада в "ДНР" було опрацьовано більше 97% бюлетенів. Найбільше голосів отримав ставленик із Москви Денис Пушилін – за нього проголосувало 60,9% виборців. Крім цього, і його "партія" "Донецька республіка" здобуває найбільшу кількість голосів на виборах до так званого парламенту – 72,74%.

Станом на 9 ранку 12 листопада на окупованій Луганщині було опрацьовано близько 96% бюлетенів. Прогнозовано перемогу здобуває чинний ватажок Леонід Пасічник із результатом у 68,4% разом зі своєю "партією" "Мир Луганщині" на "виборах" до "парламенту" - 74,13% голосів.

Нагадаємо, 11 листопада на окупованих територіях Донецької та Луганської областей відбулися організовані Росією незаконні вибори "глав" та "депутатів". Міжнародна спільнота та українська влада не визнають так звані вибори і закликають ігнорувати їх. Росії погрожують новими санкціями за організацію та проведення псевдовиборів.

Служба безпеки України проінформувала, що  заради створення видимості високої явки, на "виборчих дільницях" організували пункти продажу дешевих продуктів харчування, а також виборцям роздавали безкоштовне поповнення рахунку місцевого мобільного оператора.

Про невизнання так званих виборів в ОРДЛО заявили у Польщі, закликавши країни Євросоюзу впровадити додаткові санкції і заборонити видачу віз та заморозити активи осіб, які відповідальні за їхню організацію. 19 листопада міністри закордонних справ країн-членів ЄС обговорять це питання.

Відео ЄС та США посилять санкції проти осіб, причетних до незаконних виборів в ОРДЛО

Міжнародні санкції проти всіх причетних до виборів у так званих ДНР і ЛНР. Євросоюз і США вже працюють над тим, щоби посилити обмежувальні заходи для тих, хто організовує так зване голосування на окупованих територіях Донбасу. Про це заявив голова українського МЗС Павло Клімкін. 

ЄС та США посилять санкції проти осіб, причетних до незаконних виборів в ОРДЛО

Залиште свій коментар

Вибір редакції