Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вибори" ватажка "ДНР" можуть обернутися новими західними санкціями

"Голосування" вже засудили ЄС, США, Канада та НАТО.

Посилити політичний та економічний тиск на Кремль закликали світ українські дипломати через псевдовибори ватажка бойовиків на Донеччині.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Нелегітимне голосування вже засудили у Євросоюзі, Сполучених Штатах Америки, Канаді та НАТО. На Заході наголосили, що голосування порушує і міжнародне право, і українські закони, і Мінські домовленості.

Європейський Союз може піти далі й запровадити нові обмеження проти причетних до псевдовиборів, повідомляє "Радіо свобода". Вже за тиждень міністри закордонних справ країн ЄС можуть підняти питання про нові санкції.

"Ми очікуємо, що Російська Федерація повною мірою використає свій значний вплив на сепаратистів, яких вона підтримує. Положення Мінських угод повинні повністю і без зволікань впроваджуватись, починаючи зі всебічного припинення вогню та виведення важкої зброї з тим, щоб створити необхідні умови для політичних перетворень шляхом місцевих виборів, які вони передбачають", - йдеться у заяві високого представника ЄС з питань зовнішньої і безпекової політики Федеріки Могеріні.

Нагадаємо, у "виборах" на посаду ватажка бойовиків "ДНР" перемагає Денис Пушилін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції