Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від Чечні до Новоросійська. На Донбасі воює 6 тисяч російських солдатів з різних військових частин

Вони обіймають більшість командних посад та працюють зі складним озброєнням.

На сході України воюють 6 тисяч кадрових російських офіцерів, а також 35 тисяч бойовиків, які їм підконтрольні. Про це повідомляє офіс віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, посилаючись на дані Генштабу.

Військові оприлюднили перелік бригад та дивізій російської армії, серед яких, зокрема, 17 й 18 окремі мотострілецькі бригади з Чечні , 33 окрема мотострілецька бригада з Адигеї. Також воюють в Україні військові з Волгограда, Костроми, Новоросійська та інших міст РФ.

російські військові на донбасі, інфографіка
Прес-служба Генерального штабу ЗСУ

Як зазначається в повідомленні офісу Іванни Климпуш-Цинцадзе, розкрита структура російсько-окупаційних військ на сході України.

"Крім кількох десятків тисяч бойовиків (місцевих колаборантів і - переважно - найманців - з Російської Федерації), на Донбасі розташовані підрозділи зі складу регулярних частин Збройних сил РФ. Це кадрові російські військовослужбовці зі своєю зброєю та технікою, які прибувають на територію України з усіх куточків Росії", - йдеться в повідомленні.

"Російські військові прибувають на Донбас почергово, на ротаційній основі, невеличкими групами зі складу своїх бригад та дивізій. Здебільшого вони займають позиції на другій і третій лінії оборони та в тилу противника, обіймають більшість командних посад, працюють зі складною військовою апаратурою та озброєнням, і виступають загороджувальними загонами," - уточнили в офісі.

Раніше у Міністерстві закордонних справ України заявили, що Росія за 2 роки не виконала жодного пункту Мінських угод.

Залиште свій коментар

Вибір редакції