Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від початку ООС під контроль України повернули три населені пункти

Протягом року повернули 24 км кв території.

За рік, від початку Операції об’єднаних сил, під контроль України повернули 24 км кв території Донбасу, зокрема три населених пункти: хутір Вільний, Південне, Шуми.

Про це повідомив командувач ООС, генерал-лейтенант Сергій Наєв у зверненні з нагоди першої річниці дії операції.

За словами Наєва, українські території повернули, не порушуючи Мінських домовленостей. Також відновлено 1 тис. га територій, які вже використовуються з господарською метою, і перевірено на наявність вибухонебезпечних предметів майже 4576,7 га.

"Серед наших найбільших досягнень слід відзначити примушення ворога до зменшення інтенсивності вогню та, в наслідок цього, зменшення кількості втрат з нашого боку. Також зниження рівня злочинності в регіоні, будівництво мостів, сприяння у будівництві доріг та лікарень, створення належних умов для життя цивільного населення», - повідомив командувач ООС.

Протягом року знищено 52655 вибухонебезпечних предметів, з незаконного обігу вилучено 374 одиниці зброї, близько 252 кг вибухівки, більше 300 тис. боєприпасів.

На користь держави вилучено матеріальні цінності, які використовувались у незаконний спосіб, вартістю близько 274 млн грн.

У рамках моєї ініціативи "Допомога Схід" до лікувальних закладів Донецької та Луганської областей передано медичного майна на суму 5,8 млн грн.

Нагадаємо, від 30 квітня 2018 року було змінено формат операції з антитерористичної на загальновійськову, під контролем збройних сил, у тісній координації з іншими силовими органами. Між Операцією об'єднаних сил та Антитерористичною операцією одна принципова відмінність, яка пов'язана зі зміною підпорядкування. Якщо раніше Антитерористична операція проходила під загальним керівництвом Антитерористичного центру СБУ,  зараз Операція об'єднаних сил проходить під стратегічним керівництвом Генерального штабу Збройних Сил України".

ВідеоНаєв розповів, коли відчув потенційну загрозу від Росії

Українські військові дають адекватну відповідь на всі провокації ворога та готові відбити атаки. Про це командувач об'єднаних сил Сергій Наєв розповів у інтерв'ю ТСН. Поспілкуватись з генералом вдалось під час навчань.

Наєв розповів, коли відчув потенційну загрозу від Росії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції