Відеосигнал із вишки ОБСЄ в Широкиному надходить бойовикам у Донецьк - журналіст

Відео фіксує пересування українських морпіхів.

З вишки із камерою ОБСЄ, яка встановлена в Широкиному, можна цілодобово спостерігати за переміщеннями українських солдатів, проте рух сепаратистів для неї недоступний. Про це повідомляє у Facebook журналіст ТСН Андрій Цаплієнко.

"Це вже не просто приниження, а реальна загроза безпеці. Білосніжна вишка з камерою ОБСЄ, встановлена в Широкиному для фіксації порушення Мінських угод, перебуває в тилу у морпіхів. Її ТТХ дозволяють і вдень, і вночі бачити переміщення українських солдатів. Наші – як на долоні. Вона може навіть розглянути їхні обличчя. Але побачити сепарські танчики і "мінометки" електронне око не може. Не дістає - до них три з половиною тисячі метрів", - зазначив Цаплієнко.

Також він додав, що "нічого секретного для "сепарів" у цих даних немає", оскільки відеосигнал надходить у Київ, у Маріуполь і в Донецьк.

"Саме там розташований безпосередній "супервайзер" цього реаліті-шоу. Коли главу місії Олександра Хуга в день урочистої установки білої вежі запитали, чи може він гарантувати, що відео з камери спостереження не потрапить до бойовиків, відповідь була негативною. І в перший же обстріл наших позицій з боку путіністів, - який тривав дві години, - камера дивовижним чином вимкнулася. Так кажуть спостерігачі. "А чому з того боку немає такої камери?" - запитують ОБСЄ військові. Відповідь така: "ДНР не дозволяє ставити", - розповів Цаплієнко.

Це вже не просто приниження, а реальнная загроза безпеки. Білосніжна вишка з камерою ОБСЄ, встановлена в Широкин...

Posted by Andriy Tsaplienko on Monday, February 1, 2016

Нагадаємо, раніше в ОБСЄ вже заявляли, що відео з камери, встановленої на позиціях українських збройних сил в Широкиному, не може потрапити в чужі руки. За їхніми словами, інформація, а також зображення, які транслює камера, є закодованими, вони не можуть бути прочитаними ніким, крім команди ОБСЄ в Маріуполі.

ВідеоУ Широкиному ситуація із обстрілами не змінилась

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: