Відеосигнал із вишки ОБСЄ в Широкиному надходить бойовикам у Донецьк - журналіст

Відео фіксує пересування українських морпіхів.

З вишки із камерою ОБСЄ, яка встановлена в Широкиному, можна цілодобово спостерігати за переміщеннями українських солдатів, проте рух сепаратистів для неї недоступний. Про це повідомляє у Facebook журналіст ТСН Андрій Цаплієнко.

"Це вже не просто приниження, а реальна загроза безпеці. Білосніжна вишка з камерою ОБСЄ, встановлена в Широкиному для фіксації порушення Мінських угод, перебуває в тилу у морпіхів. Її ТТХ дозволяють і вдень, і вночі бачити переміщення українських солдатів. Наші – як на долоні. Вона може навіть розглянути їхні обличчя. Але побачити сепарські танчики і "мінометки" електронне око не може. Не дістає - до них три з половиною тисячі метрів", - зазначив Цаплієнко.

Також він додав, що "нічого секретного для "сепарів" у цих даних немає", оскільки відеосигнал надходить у Київ, у Маріуполь і в Донецьк.

"Саме там розташований безпосередній "супервайзер" цього реаліті-шоу. Коли главу місії Олександра Хуга в день урочистої установки білої вежі запитали, чи може він гарантувати, що відео з камери спостереження не потрапить до бойовиків, відповідь була негативною. І в перший же обстріл наших позицій з боку путіністів, - який тривав дві години, - камера дивовижним чином вимкнулася. Так кажуть спостерігачі. "А чому з того боку немає такої камери?" - запитують ОБСЄ військові. Відповідь така: "ДНР не дозволяє ставити", - розповів Цаплієнко.

Це вже не просто приниження, а реальнная загроза безпеки. Білосніжна вишка з камерою ОБСЄ, встановлена в Широкин...

Posted by Andriy Tsaplienko on Monday, February 1, 2016

Нагадаємо, раніше в ОБСЄ вже заявляли, що відео з камери, встановленої на позиціях українських збройних сил в Широкиному, не може потрапити в чужі руки. За їхніми словами, інформація, а також зображення, які транслює камера, є закодованими, вони не можуть бути прочитаними ніким, крім команди ОБСЄ в Маріуполі.

У Широкиному ситуація із обстрілами не змінилась

Морські піхотинці в Широкиному кажуть, після встановлення камери спостереження міжнародними спостерігачами ситуація із обстрілами не змінилась. Навпаки, кількість провокацій збільшилася. Навіть більше, українські вояки підозрюють, що камера спостереження допомагає бойовикам стріляти влучніше.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: