Відсутність грошей і вказівок Кремля. Вибори в "ЛДНР" перенесені на невизначений термін - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вибори повинні були відбутися в листопаді цього року.

Вибори "глав" і "депутатів" на території окупованих районів Донецької та Луганської областей будуть перенесені з осені на невизначений термін.

Про це повідомляє у понеділок, 20 серпня, РБК з посиланням на співрозмовника, близького до Кремля, а також трьох джерел, близьких до керівництва терористичних ДНР і ЛНР.

Видання зазначає, що поки ініціатива висунута громадськими організаціями, але офіційне рішення вже узгоджено з Москвою і буде оголошено пізніше.

Вибори будуть перенесені за сукупністю різних факторів, зокрема через "відсутність прямої необхідності в переобранні депутатів і керівників республік", ризики для "мінських переговорів", перспективи нових санкцій та відсутність фінансування та прямих вказівок з Москви.

Окрім того відзначається, що у Донецьку перебували соціологи з Росії, які проаналізували настрої населення. За словами джерел видання, вони виявились "дуже несприятливими для нинішньої команди".

Нагадаємо, у січні цього року ватажок бойовиків Олександр Захарченко оголосив про проведення псевдовиборів ватажка "ДНР" та оголосив про намір брати у них участь.

ВідеоБойовику "ДНР", який штурмував Донецький аеропорт, загрожує довічне ув'язнення

Працівники СБУ затримали терориста в селі на Вінниччині. Сам він - місцевий житель, який раніше працював в правоохоронних органах. На Донбас поїхав в 2014 році і вступив до лав бойовиків. Навіть після того, як повернувся додому, кілька разів їздив в Росію і намагався там отримати російське громадянство. Затриманому вже оголосили підозру в скоєнні злочину за трьома статтями.

Бойовику "ДНР", який штурмував Донецький аеропорт, загрожує довічне ув'язнення

 

Вибір редакції