Злочинці переробляли травматичну зброї на бойову.

СБУ спільно з поліцією та військовою прокуратурою  Дніпропетровського гарнізону викрила організоване злочинне угруповання, що займалося перепродажем зброї з району проведення антитерористичної операції у різних регіонах країни.

Про це повідомила прес-служба СБУ.

"Оперативники спецслужби затримали у чотирьох областях України дев'ять зловмисників, які продавали зброю з району АТО через поштових операторів. Також торгівці зброєю займалися і переробкою травматичної зброї на бойову", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці повідомили, що під час обшуків у затриманих було вилучено два гранатомети РПГ-26, 18 пістолетів різних модифікацій, три рушниці, 12 гранат із запалами, майже тисячу набоїв різного калібру, 600 грамів тротилу у шашках, два глушники, а також 80 тисяч гривень, 6200 доларів США та одну тисячу євро готівки.

Наразі триває комплекс невідкладних слідчих дій.

Нагадаємо, що СБУ ліквідувала всеукраїнську мережу з виготовлення, збуту і контрабанди вогнепальної зброї та боєприпасів з центром у Харкові. До складу злочинного угруповання входило близько двадцяти учасників з різних регіонів України, а організатором був мешканець Харкова, студент одного з вищих навчальних закладів.

Залиште свій коментар