Місто посічене снарядами.

Бойовики продовжують обстрілювати околиці Авдіївки, де облаштували своїй позиції українські військові.

Як видно на фото, терористи не шкодують боєприпасів, адже місто посічене снарядами, у землі видніються величезні вирви.

За словами глави Донецької ВЦА Павла Жебрівського, у місті пошкоджено 52 будинки. Також є спалене авто, яке загорілося після влучення бойовиками.

Зазначимо, напередодні до бійців у Авдіївці приїхав народний депутат Дмитро Ярош.

Нагадаємо, бойовики з 29 січня активно обстрілюють українські позиції біля Авдіївки, а також житлові квартали, і не погоджуються на встановлення перемир'я.

30 січня терористи знищили останню лінію постачання, яка живила електрикою Авдіївський коксохімічний завод. Завод забезпечував місто теплом, водою і електроенергією. У зв'язку з цим, в місті було оголошено надзвичайний стан. ДСНС терміново перекинула в Авдіївку додаткові технічні засоби: потужні генератори, теплові пушки, великі намети, буржуйки, кухні, воду і продукти харчування.

Крім того, робота 14 дошкільних та загальноосвітніх закладів була тимчасово призупинена. Від 1 лютого розпочалась добровільна евакуація людей.

Рада Безпеки ООН після обговорення загострення ситуації на сході України, в тому числі, - і в Авдіївці, прийняла заяву для преси, запропоновану українською стороною. Радбез висловив повну підтримку суверенітету й територіальній цілісності України та наголосив на необхідності суворого дотримання резолюції 2202 (2015), яка затвердила "Пакет заходів з імплементації Мінських угод". Також члени Радбезу закликали до негайного поновлення режиму припинення вогню.

Залиште свій коментар