Вирви та напівзруйновані будівлі. Фотограф показав, як виглядає Авдіївка після обстрілу бойовиків

Місто посічене снарядами.

Бойовики продовжують обстрілювати околиці Авдіївки, де облаштували своїй позиції українські військові.

Як видно на фото, терористи не шкодують боєприпасів, адже місто посічене снарядами, у землі видніються величезні вирви.

За словами глави Донецької ВЦА Павла Жебрівського, у місті пошкоджено 52 будинки. Також є спалене авто, яке загорілося після влучення бойовиками.

Зазначимо, напередодні до бійців у Авдіївці приїхав народний депутат Дмитро Ярош.

Нагадаємо, бойовики з 29 січня активно обстрілюють українські позиції біля Авдіївки, а також житлові квартали, і не погоджуються на встановлення перемир'я.

30 січня терористи знищили останню лінію постачання, яка живила електрикою Авдіївський коксохімічний завод. Завод забезпечував місто теплом, водою і електроенергією. У зв'язку з цим, в місті було оголошено надзвичайний стан. ДСНС терміново перекинула в Авдіївку додаткові технічні засоби: потужні генератори, теплові пушки, великі намети, буржуйки, кухні, воду і продукти харчування.

Крім того, робота 14 дошкільних та загальноосвітніх закладів була тимчасово призупинена. Від 1 лютого розпочалась добровільна евакуація людей.

Рада Безпеки ООН після обговорення загострення ситуації на сході України, в тому числі, - і в Авдіївці, прийняла заяву для преси, запропоновану українською стороною. Радбез висловив повну підтримку суверенітету й територіальній цілісності України та наголосив на необхідності суворого дотримання резолюції 2202 (2015), яка затвердила "Пакет заходів з імплементації Мінських угод". Також члени Радбезу закликали до негайного поновлення режиму припинення вогню.

Залиште свій коментар