Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вітаміни і маскування": військові поставили овочі на службу армії в ООС

Завдяки кабачкам, бійці замаскували власні позиції.

Українські військові на передовій продовжують щодня переживати обстріли та нести втрати. Щоби запобігти смертям і каліцтвам, бійці вдаються до укріплення своїх позицій, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Боєць на псевдо Граф, як добрий господар, хвалиться системою маскування: "Було тут не густо – посадка, треба чимось замаскувати і просто кинули насіння. Є тепер, що до столу – кабачки смажимо. Вітаміни і маскування". Кабачки за розміром – наче міни 82 калібру. "Військовий кабачок", - сміються бійці.

ВідеоДвох тяжкопоранених бійців гвинтокрилами доправили до госпіталю Дніпра

Мінометні обстріли вздовж усієї лінії фронту. Двоє бійців поранені - їх вже доправили гвинтокрилом до госпіталю в Дніпрі. Стан одного дуже тяжкий, він без свідомості. Ще двоє наших військових дістали травм. П'ять разів вороги гатили по околицях Авдіївки. На деяких позиціях бійці навіть не мають змоги повноцінно вийти з окопів, а маскування вирощують власноруч. Про овочі на службі в української армії – у сюжеті.  

Двох тяжкопоранених бійців гвинтокрилами доправили до госпіталю Дніпра

Ці жарти на відкритій місцині тривають недовго – "Граф" запрошує спуститися до їхнього підземного світу в систему бліндажів. В окопах парко – ще спекотніше, аніж просто надворі. Солдати кажуть, що коли дощ, ще й речі плавають, але діватися нема куди: "У нас усе в окопних системах. Пересування вдень, вночі – тільки по окопах".

Дірочки в оборонних загородженнях від протитанкової рушниці Дегтярьова засвідчують, що з окопів виходити не варто. Однак те саме – на протилежному боці фронту. Українські військові зі своїх бійниць тримають ситуацію під вогневим контролем і дають відповідь, якщо ворог починає нахабніти. "Починають працювати – ми починаємо глушити їх потрошку. Показувати, хто господар, що їм тут робити нічого", - каже боєць Андрій.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції