"Виваженими кроками нищимо їхній потенціал": Гуменюк про контрнаступ на півдні

"Виваженими кроками нищимо їхній потенціал": Гуменюк про контрнаступ на півдні

Наталя Гуменюк розповіла про контрнаступ на півдні. / Фото: Associated Press

Наталя Гуменюк розповіла, що відбувається на південному фронті України.

Російські загарбники ще мають сили і продовжують їх накопичувати. Вони не відмовились від своєї першочергової мети, попри те, що три дні війни – перетворились у 430 днів. Щоб перемогти ворога – треба нищити його потенціал.   

Про це в ефірі національного телемарафону розповіла керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони "Півдня" України Наталія Гуменюк

"Тому контрнаступ не має вигляду ефектного шоу, коли всі піднімаються і рушать вперед. Це дуже кропітка і важка робота", - наголосила вона.

За словами Гуменюк, контрнаступ також ускладнює те, що ворог ховається за мирним населенням.

"Тому дійсно, маленькими кроками, але дуже виваженими, ми все одно нищимо їхній потенціал. І ця робота дуже довготривала. Треба набратися терпіння і дочекатися, коли результати будуть того варті", - зазначила речниця.

Наталя Гуменюк також розповіла, що територія лівобережжя Дніпра дуже рясно вкрита ворожими позиціями та підрозділами, 

"І тому знищення їхнього потенціалу там, ще до того, як почнеться просування наших військ, це дуже важлива складова саме цієї операції, на яку всі так довго чекають, – наступу", - зауважила вона.

За словами Гуменюк, ворог постійно проводить ротації, і перекидає, зокрема, зі сходу на південь, вже побиті підрозділи окупантів. На півдні вони намагаються оновитися, підтягнути сили. Серед окупантів також процвітає дезертирство, вона всіляко шукають способи втекти з війни. 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що український контрнаступ передбачає звільнення ЗСУ тимчасово окупованого Криму.  

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація