Вивести своїх військових і припинити дестабілізацію України: Столтенберґ озвучив вимоги НАТО до РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Без цього, вважають в Альянсі, мир на Донбасі неможливий.

Росія має забрати свої війська з Донбасу та припинити дестабілізацію України. Про це в Одесі заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спільний брифінг генсека Альянсу та віцепрем’єр-міністра України Дмитра Кулеби відбувся на причалі Морського вокзалу біля чотирьох кораблів НАТО, що прибули до України напередодні.

Відео В Одесі відбувся спільний брифінг Генсека НАТО і віце-прем’єр-міністра України

Спільний брифінг Генсека Альянсу та віце-прем’єр-міністра України Дмитра Кулеби відбувся на причалі Морського вокзалу біля чотирьох кораблів НАТО, що прибули до України напередодні. За словами Єнса Столтенберґа, у НАТО вітають будь-які зусилля, спрямовані на мирне врегулювання ситуації на Донбасі.  

В Одесі відбувся спільний брифінг Генсека НАТО і віце-прем’єр-міністра України

За словами Столтенберґа, у НАТО вітають будь-які зусилля, спрямовані на мирне врегулювання ситуації на Донбасі, зокрема розведення сил поблизу Золотого. Але при цьому наголошують – справжній прогрес неможливий, доки режим припинення вогню порушують, безпілотники знищують, а спостерігачів ОБСЄ не допускають до територій, які вони мають контролювати.

"Ми вітаємо нові ініціативи та нову динаміку, яку започаткував президент Зеленський, спрямовану на мирне розв’язання конфлікту. І ми підтримуємо ці зусилля, але ми чітко говоримо, що Росія має відповідальність виконувати мінські домовленості. І повинна вивести всі свої збройні сили, всіх своїх офіцерів зі сходу України, і припинити дестабілізацію України", - заявив генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору.

Як повідомлялося, Північноатлантична рада Організації північноатлантичного договору (НАТО) разом із генеральним секретарем альянсу Єнсом Столтенберґом прибули на літаку до Одеси. Фото зі Столтенберґом опублікував на своїй сторінці у соцмережі Twitter віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба. "Радий вітати Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга та Північноатлантичну раду в Одесі!", - написав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції