Війну на Донбасі не вдасться закінчити швидко - Разумков

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідер "Слуги народу" вважає, що Україна має пройти довгий шлях.

Лідер партії "Слуги народу" Олександр Разумков заявив, що війну на Донбасі не вдасться; це великий шлях, який має пройти Україна.

Про це він заявив в інтерв'ю НВ.

"Звичайно, від нас (нового парламенту - ред.) хотітимуть швидкого закінчення війни, хоча всі розуміють, що закінчити швидко її не вдасться, і вирішує це зовсім не парламент. Це великий шлях, який повинна пройти вся країна, всі ми разом", - наголосив Разумков.

Говорячи про порядок денний майбутнього парламенту в перші місяці його роботи і приорітетні законопроєкти, він зауважив, що країна нині у такій ситуації, що будь-який сектор є приорітетним.

На прохання журналіста конкретизувати, які непопулярні питання новообрані депутати готові вирішувати насамперед, голова партії назвав ринок землі.

"Ринок землі, звичайно, спірне питання. Його вирішення, з одного боку, може знизити підтримку, але, думаю, нам вдасться вирішити його так, що це зіграє нам у плюс", - сказав Разумков, проте відмовився говорити про конкретні законопроєкти "до закінчення їх аналізу і початку слухань".

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції