Війська готуються повертати Херсон, а поки облаштовуються на позиціях в Миколаївській області

Дата публікації
Перегляди
17к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Війська готуються повертати Херсон, а поки облаштовуються на позиціях в Миколаївській області

Окупанти блокують виїзд цивільних з боку Херсона до вільного Миколаєва, але це ненадовго, бо українці готові повернути своє.

Пів години від Миколаєва - і вже "починається" війна, і хоча тут не так багато руїн, як в Харкові чи Маріуполі, і не так багато жертв, як у Бучі, але саме тут особливо гостро відчувається, як Росія свідомо руйнує наше життя, йдеться в ТСН.

Війна у відкритих степах - це війна артилерії. Ворог стріляє в усе живе і навіть мертве, обстрілює цвинтарі, якщо бачить українські прапори над могилами. Щедрі південноукраїнські лани переорані окопами. Тут, на межі Миколаївської області, ворога вдалось зупинити. Судячи з того, як збудована лінія оборони, пройти далі у агресора немає шансів. Українські позиції за кільканадцять кілометрів від Херсона переконують своєю добротністю. Хлопці побудували не просто укріплений район, а ціле підземне містечко із лазнями, їдальнями і навіть кав’ярнею.

Тут воюють із комфортом, ставляться до війни, як до важкої роботи, після якої потрібен відпочинок. «Тут у нас душова кабінка, дзеркало, вішалочки, тут у нас парилочка. Хлопці пробували, думаємо ще обкласти каменем. Можна помитися, побритися, привести себе до ладу. Тому що, як не є, це все ж таки цивілізація», - показує позиції військовослужбовець Петро.

Найближче до українських позицій село є мішенню для російської артилерії. Сьогодні тут загинула цивільна людина. Російські артилеристи методично знищують будинок за будинком, так військових вибивають, а цивільних вбивають. Там, де влучив снаряд окупантів, ще не охололо згарище. Але військові довго не чекають, аби покарати за злочини проти мирних, українська артилерія вступає в контрбатарейну дуель.  

В перші дні війни ці військові тримали оборону в Херсонській області, але змушені були відійти, та  налаштовані повернутися.  «Я думаю, що ми тут ненадовго. Тому що є бажання повернутися під Херсон. Треба їхати забирати своє назад», - переконує Петро.

І, повернення, кажуть хлопці, це лише питання часу.

У Херсоні партизани встановили прапор України - місто перебуває під окупацією рашистів

У Херсоні партизани встановили прапор України - місто перебуває під окупацією рашистів

Читайте також:

На Донеччині росіяни вбили ще трьох мирних мешканців – ОВА

Військові США можуть залишитися в Європі через війну в Україні та погрози Кремля щодо вступу Фінляндії та Швеції до НАТО

"Там справжнє пекло": Жданов назвав важкі бої довкола Сєвєродонецька головною подією поточної війни

Наступна публікація