Військові біля Авдіївки показали збитий безпілотник бойовиків, який скидав гранати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Трофей став своєрідним подарунком на свято.

Армійці збили дрон бойовиків, оснащений вибухівкою. Він кидав гранати на позиції ООС із малої висоти, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хлопці з 93-ї бригади біля Авдіївки хизуються трофеєм – це збитий ворожий безпілотник. "Було перероблено кустарним способом для скидання осколкових боєприпасів на позиції наших піхотинців", - показують вони невеличкий, багато разів ремонтований дрон. Примітивний механізм скидання гранат більше не дошкулятиме хлопцям в сирих окопах поблизу авдіївської промзони, де вони зайвий раз не піднімають голову.

ВідеоНа Донбасі армійці збили дрон бойовиків, оснащений вибухівкою

Він кидав гранати на наші позиції з малої висоти. На загал, обстрілів сьогодні, на Водохреще, на передовій поменшало, але ворог стає винахідливішим.

На Донбасі армійці збили дрон бойовиків, оснащений вибухівкою

Позивний "Циган" показує нещодавно відзняте відео, на якому видно, як ворожий кулеметник вистрибує з окопу та гатить по українських бійцях. "Нахабно, у відкриту вилазять вони", - каже він. Однак на Водохреще противник поводився на подив тихо. Українські військові тим часом приглядалися до недобудованої, але вже добряче побитою обстрілами церкви в лісі неподалік: "Можна поновити, і стане нашою православною українською церквою", - кажуть вони.

За відсутності священика-капелана бійці самі набирають воду з джерела святого Миколая. "Водичка постійно вісім градусів. Ми вмиваємося, обливаємося, п’ємо. Кажуть, лікувальна", - описує фронтове Йорданське свято боєць Юрій. У фірмовому спідньому Збройних сил до ополонки йде командир – там купіль. "А якого вона патріархату?", - жартома питають у нього. "Тепер нашого", - відповідає офіцер.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції