Військові на околицях Авдіївки пошили в дурні ворога, коли переставили техніку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На місце стоянки прилетіли снаряди, а машин там уже не було.

Десятками вимірюється кількість обстрілів, які за добу здійснюють окупаційні підрозділи на Донбасі. Вони застосовують міномети різних калібрів, а також дрібнішу зброю, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Нам пощастило, що машини переставили. Били по машинах цілеспрямовано, а ми машини поміняли місцями", - розповів військовослужбовець на прізвисько "Зелений". Напередодні позиції, на яких він обороняє Авдіївку від загарбників, обстріляли крупним калібром – у землі залишилися глибокі вирви.

ВідеоНапередодні переговорів у Мінську бойовики обстрілюють українських військових великим калібром

34 обстріли за попередню добу – українських військових обстрілюють від Маріуполя і до Луганщини. Застосовують міномети різних калібрів, а також дрібнішу зброю. Бойової травми зазнав один з бійців.  

Напередодні переговорів у Мінську бойовики обстрілюють українських військових великим калібром

Бійці на передовій переконують, що єдиним засобом зупинити агресію ворога є завдати зустрічного удару – ніякі інші варіанти не спрацьовують. Тому в години затишшя бійці, незважаючи на спеку, просто під гарячим сонцем зайняті фізичною працею – перетягують боєприпаси до вогневих точок. Зокрема, снаряди 30 калібру до бойової машини піхоти. Сергій та Антон жартують, що почувають себе спокійно, коли в їхній бойовій машині принаймні з півтисячі таких набоїв. "Кожен день готуємось", - кажуть військові.

Спека на позиціях відчувається дуже сильно, і порятунку від неї майже немає. "Зараз нема куди на річку ходить. Як вернемось, то будемо ходить", - зізнається військовослужбовець із псевдо "Шаман". Його побратим "Найк" сприймає такі умови, як особистий тест на витримку. Він каже, що під обстрілами можна по-справжньому навчитися цінувати життя, час і людей. Хоча іноді приходять сумніви: а чи не забули в мирному тилу про своїх захисників? "Ми приходимо, і ніхто не цікавиться, як ми тут, як справи. Всі живуть своїм життям", - зізнається боєць.

Як повідомлялося, збройні формування Російської Федерації продовжують обстріли цивільного населення. Це фіксують у спостережній групі місії ОБСЄ на сході України.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції