Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові на передовій шоковані смертями легендарних Окуєвої і "Гюрзи"

Бійці кажуть, що втратили взірцевих побратимів.

Втрати легендарних воїнів стали головною темою в розмовах на фронті в зоні АТО. Військові обговорюють загибель Аміни Окуєвої під Києвом та смерть Георгія Саралідзе неподалік Опитного, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Колишні бійці добробату «Золоті ворота» пригадують, як служили разом із Окуєвою. «Це було щось нове – жінки стали з’являтися, котрі дійсно хотіли боротися за цю країну», - каже військовий із позивним «Шульц». Він зізнається, що новина про події в Глевасі шокувала його і побратимів. «Сумно, що це відбувається не тут, а на мирній території, де не можемо бути спокійні за наших дітей», - каже боєць.

ВідеоВ Опитному загинув розвідник Георгій Саралідзе, відомий за позивним "Гюрза"

На фронті ж майже одночасно загинув прекрасний розвідник – полковник у відставці грузинської армії з позивним "Гюрза". Офіцер колись бився за Широкине, мав чотири поранення, ще зовсім нещодавно давав інтерв’ю ТСН і дивував вільним цитуванням Шекспіра, аж ось загинув у засідці під час виконання бойового завдання.

Тим часом на позиції «Зеніт» іще не оговталися від власної втрати – днями там від кульового поранення загинув 30-річний Олександр Жуков. Побратими характеризують його як спокійного, авторитетного, відповідального бійця, котрий наче передчував свою смерть. «Попрощався, сказав: хлопці, якщо щось не так – пробачте. І пішов виглядати в нічник», - каже Артем, який разом із товаришем надавали Олександру першу допомогу та передавали його, ще живого, медикам.

Військові наголошують, що важко переживають такі втрати, особливо якщо розуміти, що ситуація на фронті порівняно спокійна. «Це тихо вважається», - кажуть вони. Однак бійці готові й до загострень, аби тільки не дати ворогу пробитися собі в тил і вберегти рідних від жахів війни.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції