Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові на Приазов’ї зібрали колекцію трофейних речей російського виробництва

Військові на Приазов’ї зібрали колекцію трофейних речей російського виробництва

Не всі знахідки бійців безпечні – навколо позицій повно протипіхотних мін, вироблених в РФ.

На фронті українські бійці регулярно знаходять докази військової присутності РФ на Донбасі. На одній з ділянок передової зібрали цілий арсенал боєприпасів з російським маркуванням, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Військові показують журналістам надлегкі кулі, котрі змінюють траєкторію польоту на непередбачувану відстань, та зізнаються, що за мізерної відстані до передових укріплень окупантів зупинятися надовго на одному, навіть добре облаштованому місці – небезпечно. "Що таке 300 метрів?" - кажуть бійці та додають, що з позицій ворога може раптово спрацювати навіть танк.

Відео На полишених бойовиками позиціях наші захисники знаходять докази причетності армії РФ

Докази російської військової присутності: на східному фронті наші бійці знаходять їх постійно. На одній з ділянок передової зібрали цілий арсенал боєприпасів з російським маркуванням. ТСН - з Донеччини.  

На полишених бойовиками позиціях наші захисники знаходять докази причетності армії РФ

Мінімальні дистанції та щоденна повітряна розвідка, яку проводять окупанти, вимагають постійного руху. Під час нього бійці часто і знаходять речові докази чужинської присутності. "Можна подивиться, тут ось: Росія", - показують бійці. Вони постійно натрапляють на провіант, екіпірування, бронежилети і боєприпаси, вироблені в РФ. "Це ПОМ 2 називається", - показує військовий небезпечну знахідку – знешкоджену протипіхотну осколкову міну з маркуванням.

Військові кажуть, що такими забороненими міжнародними конвенціями мінами рясно "засіяно" все довкола. "Розтяжка! І вона дуже ніжна: легке доторкання – і вона зразу спрацьовує", - каже морський піхотинець із позивним “Труба”. Він із побратимами кажуть, що пасток дуже багато, а часом трапляються й нестандартні "подарунки": "Сьогодні знайшли, чекаємо на саперів, щоби розмінували. Кулібіни! Видумували все, що могли!"

Як повідомлялося, напередодні на Приазов’ї окупанти використовували проти українських військових артилерію. Бійці кажуть, що за такої інтенсивності ворожих атак шанси на дієвість чергового перемир’я є примарними.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Вибір редакції