Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові показали знищення вантажівки бойовиків, яка підвозила їм зброю

Військові показали знищення вантажівки бойовиків, яка підвозила їм зброю

Українські військові відкрили вогонь у відповідь із не забороненого Мінськими угодами озброєння.

Військові на Донбасі відзняли на відео момент знищення вантажівки бойовиків, яка постійно доставляла їм зброю, що давало їм можливість вести обстріли по українським позиціям. 

Відео оприлюднили військові 54-тої окремої механізованої бригади на своїй сторінці в соціальній мережі. 

"Любителі "руського міра" знову почали дуже часто обстрілювати як передові, так і тилові позиції українських військових. Було зрозуміло, що у них з'явилися боєприпаси. Але хто і як їх підвозить - не зрозуміло. До діла взялися розвідники. За допомогою БПЛА та других засобів розвідки була встановлена позиція та вантажний військовий автомобіль "УРАЛ", який здійснював підвоз небезпечних подарунків "мишебратів", - зазначають військові.

Тож було ухвалено рішення про знищення авто, після того, як бойовики знову відкрили вогонь по українських захисниках. "Коли ворог почав обстріл наших позицій, полетіла в нього "отвєточка" із не забороненого Мінськими угодами озброєння. В підсумку проведеної операції знищено вантажний автомобіль. Тож, патрончики та інше більше підвозити не буде", - зазначають військові. 

Нагадаємо, що раніше в Донецькій області військові 54-тої окремої механізованої бригади показали відео знищення позиції незаконних збройних формувань 1 АК РФ, а саме "відомий" батальйон "Восток", яка вела постійні обстріли передових укріплень українських військових.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції