Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові просять мешканців Краматорська не виходити без потреби з дому через антитерористичні заходи

Заходи триватимуть упродовж двох днів.

У Краматорську Донецької області 31 жовтня і 1 листопада проводитимуться заходи з протидії терористичним та диверсійним загрозам. Через це військові просять мешканців міста на цей час не покидати без нагальної потреби своїх домівок.

Про це повідомляє командування Об`єднаних сил.

У разі необхідності пересуватися до інших районів міста краматорців просять обов'язково мати при собі документи, що посвідчують особу. Також містян закликають дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами тощо.

УВАГА! #ООС #операція_ОС У зв`язку із проведенням 31.10.2018 року та 1.11.2018 року превентивних заходів з протидії...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Неділя, 28 жовтня 2018 р.

У випадку отримання інформації про причетність осіб до диверсійно-розвідувальних груп або терористичних підрозділів бойовиків у штабі ООС закликають негайно повідомляти до відділу СБУ (телефон: 06264-3-03-33) або до поліції (тел.: 102, 06264-7-02-47).

У штабі ООС зазначають, що усі дії відбуваються у рамках чинного законодавства та санкціоновані Командувачем Об`єднаних сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим.

ВідеоШтаб ООС проведе у Краматорську заходи з протидії терористичним загрозам

Мешканців Краматорська, що є нині центром Донецької області, попросили два дні не виходити з дому. Командування Об`єднаних Сил пояснило, що 31 жовтня і 1 листопада в місті проводитимуть попереджувальні заходи з протидії терористичним та диверсійним загрозам. 

Штаб ООС проведе у Краматорську заходи з протидії терористичним загрозам

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції