Військові провели ТСН на відвойовані в бойовиків позиції під Авдіївкою

На самісінькій передовій бійці щодня витримують спроби противника повернути собі цю ділянку фронту.

Постійні інтенсивні бої відбуваються під Авдіївкою біля Донецька. Щоночі проросійські найманці намагаються повернути собі контроль над утраченими ще взимку позиціями, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Українські військові працюють переважно на випередження – щойно противник розпочинає пристрілку. Швидкість відповіді пояснюють зухвалістю ворога – якщо вчасно не дати відсіч, вогнева активність бойовиків лише наростатиме. Аж до того, що на їх боці з'явиться танк і почне працювати прямою наводкою. "Останнім часом таке дуже рідко, бо щойно заводиться, ми вже готуємося", - зізнався боєць із псевдо "Фіма".

ВідеоЗСУ щоночі відстоюють відвойовані позиції під Авдіївкою

Пригоди на передовій відбуваються щодня – твердять його побратими. Одним із них є солдат із позивним "Малюк". Він підписав контракт із ЗСУ, коли йому виповнилося 18 років. Пройшов багато гарячих точок фронту, а тепер точно знає, чого саме йому не вистачає на війні. "Щоби хтось допомагав магазини заряджати, а то самому трохи незручно", - зізнається боєць.

Як повідомлялося, на Донбасі затримали російських військових, які нібито заблукали на українській територій. Про це журналістам у Краматорську на Донеччині повідомив генерал-майор, заступник керівника АТО Олександр Размазнін. Він не озвучив ні кількості, ні звань силовиків. Трапився інцидент 18 червня.

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Залиште свій коментар