Військові розповіли про хитру пристрілку бойовиків до позицій біля Зайцевого

Ворог гатив з-під КПВВ, куди неможливо було дати відповідь.

У штабі АТО звітують про тиху ніч і відсутність втрат серед українських військових. Напередодні ж гаряче було на околицях Зайцевого – там по позиціях ЗСУ гатили 120-м калібром, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

З огляду на таку непередбачуваність противника військові готуються до будь-якого розвитку подій – від цілковитої тиші до найпотужнішої атаки. Для цього підтримують фізичну форму та запасаються кавою на темну частину доби, коли виказувати себе вогнем і теплом неможна. "Львівська. Щоб не спати", - кажуть вони.

ВідеоВ зоні АТО військові констатують відносне затишшя після масованої мінометної атаки

Боєць із позивним "Кошмар" пояснює, що розслаблятися на передовій ніколи неможна. "Вони знають, де позиції, і вони поквадратно обстрілюють. Вчора одиничка працювала, беха", - розповів він. Його побратим "Дрон" каже, що ворог дозволяє собі пристрілку, бо працює з-під КПВВ у Майорську, куди стріляти неможна. "Вдень вони пустили три міни, побачили, де лягло, підкоригували, і вечором б'ють точно", - каже військовий.

Окрім обстрілів, стерегтися потрібно й диверсійних груп. "З цієї сторони підлазять", - показують бійці. Саме тому військовим потрібно увесь час бути напоготові, аби не дати противнику підійти близько. Пильнувати доводиться і лісосмугу, і відкрите поле, котрим бойовики підповзають під прикриттям високої трави. Спокійні ж ночі військових не заспокоюють – вони добре знають, що це означає тільки підготовку ворога до нових потужних атак.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар