Військові розповіли про хитру пристрілку бойовиків до позицій біля Зайцевого

Ворог гатив з-під КПВВ, куди неможливо було дати відповідь.

У штабі АТО звітують про тиху ніч і відсутність втрат серед українських військових. Напередодні ж гаряче було на околицях Зайцевого – там по позиціях ЗСУ гатили 120-м калібром, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

З огляду на таку непередбачуваність противника військові готуються до будь-якого розвитку подій – від цілковитої тиші до найпотужнішої атаки. Для цього підтримують фізичну форму та запасаються кавою на темну частину доби, коли виказувати себе вогнем і теплом неможна. "Львівська. Щоб не спати", - кажуть вони.

ВідеоВ зоні АТО військові констатують відносне затишшя після масованої мінометної атаки

Боєць із позивним "Кошмар" пояснює, що розслаблятися на передовій ніколи неможна. "Вони знають, де позиції, і вони поквадратно обстрілюють. Вчора одиничка працювала, беха", - розповів він. Його побратим "Дрон" каже, що ворог дозволяє собі пристрілку, бо працює з-під КПВВ у Майорську, куди стріляти неможна. "Вдень вони пустили три міни, побачили, де лягло, підкоригували, і вечором б'ють точно", - каже військовий.

Окрім обстрілів, стерегтися потрібно й диверсійних груп. "З цієї сторони підлазять", - показують бійці. Саме тому військовим потрібно увесь час бути напоготові, аби не дати противнику підійти близько. Пильнувати доводиться і лісосмугу, і відкрите поле, котрим бойовики підповзають під прикриттям високої трави. Спокійні ж ночі військових не заспокоюють – вони добре знають, що це означає тільки підготовку ворога до нових потужних атак.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: