Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові розповіли, як святкуватимуть на передовій День захисника Вітчизни

Бійцям на фронті не до бенкетів і веселощів.

Військові на півдні Донецької області продовжують фіксувати зростання активності бойовиків і захищати свої позиції від раптових атак, що можуть початися в будь-яку частину доби. На озброєнні в оборонців України немає важкого калібру, натомість є кулемети, вік котрих наближається до 100 років, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

«Буває, легкими пристрілками – ми не реагуємо. А буває з БМП, пускають касети типу «Партизан», тоді доводиться відповідати», - розповідає про вогневу активність ворога боєць із позивним «Стюарт». Довкола позицій ЗСУ все зрито ямами, немов на підтвердження того, що проросійські бойовики не гребують ані ствольною артилерією, ані «Градами».

ВідеоВорог на фронті відкривав вогонь близько чотирьох десятків разів

До війни бійці Збройних сил не звикають – її приймають такою, як вона є, зі смертями та пораненнями. Або не приймають, і тоді слабкі духом йдуть з нуля – це природній відбір, кажуть хлопці. «Віра в нас є в перемогу, і сили є, і натхнення, і відданість є. Нам треба наказу», - каже військовий із псевдо «Горець».

У підземній кухні боєць на позивний «Груша» готує обід. «Часто не вдається, бо обстріли. Як змінився, є вільний час – став, швиденько зварив. Продукти є: рагу, борщ, чай», - розповідає він. Ці хлопці у День захисника Вітчизни не дивитимуться телевізор, не сидітмуть за бенкетними столами – на «нулі» для бійців це буде звичайний фронтовий важкий день. «Це у них на гражданці свято, а у нас тут свято – зварив їсти. Встав живий – і свято тобі. І хлопці щоб живі були, і повертались всі додому живі», - розповів «Груша».

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції