Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові розповіли, як загасили активність окупантів між Донецьком і Горлівкою

Військові розповіли, як загасили активність окупантів між Донецьком і Горлівкою

Спрацювали влучно – противник принишк раніше, ніж устиг заподіяти шкоду.

На передовій окупанти ОРДЛО використовують гранатомети та стрілецьку зброю. Російські найманці вдарили по позиціях українських захисників на околицях Донецька, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чорний дим над лісосмугою серед білого дня – околиці Донецька та Горлівки. Позивний "Дід" спостерігає за противником у бінокль: "Відстань маленька!" Саме тому пильність цілодобова, а довіри до періодів тиші нема – вони оманливі. "Турбують дуже часто, особливо снайпери. Відстань дуже маленька – 300 метрів! Тож може бути всіляке", - каже боєць із псевдо "Прораб". "В основному тут працюють АГС, ВОГ і стрілкотня", - додає побратим "Тьома".

Відео Окупанти продовжують "обстрілювати" перемир'я

Війна на північно-східних околицях Донецька та західніше окупованої Горлівки. Російські окупанти вдарили з гранатометів та стрілецької зброї по позиціях українських захисників. Під прикриттям тої масованої вогневої навали розташування військових прицільно обстрілювали ще й ворожі снайпери.

Окупанти продовжують "обстрілювати" перемир'я

Весь перелічений набір хлопці відчули на собі надвечір неділі. Понад тиждень на цих позиціях неподалік траси Костянтинівка-Донецьк панувала майже цілковита тиша, але раптом ворог "прокинувся". Ворожа атака розпочалась із кількох розривів підствольних гранат. "Прилетіло пару ВОГів, почалася з їхньої сторони стрілкотня. Ми відповіли своєю стрілкотнею, з автоматів", - пояснив "Тьома". Аби захиститися саме від такого, поки на ділянці панувала тиша, вони не сиділи склавши рук – укріплювалися.

Вперше інженерна споруда проявила себе, коли її тільки перетворювали на міцне бетонне укріплення: "Намагалися з крупнокаліберної гвинтівки, але вона застрягла. Пройшла, може, декілька сантиметрів і просто застряла з іншої сторони". Але напередодні в бік опорника українців летіли не лише кулі й гранати – хлопці кажуть, що від початку серпня то був найпотужніший обстріл. "Раніше такого напрягу не було сильного. Насипали! І 82-гі летіли, і ВОГи підкидали – ми навіть думали, що привітали нас, типу, зі святом", - жартує "Прораб".

“Сергійович” не приховує: до зброї надвечір неділі стали всім підрозділом, бо жодної заборони захищатися не існує. "У нас єсть наказ міністра оборони, що ми можемо відкривати вогонь у відповідь – тією ж зброєю, якою порушували вони. Тобто ми ніколи першими не стріляли і не стріляємо. Тільки вони порушують – ми починаємо давати вогонь у відповідь", - пояснює боєць. Захищатися – захищались, але без фанатизму: працювали ювелірно й недовго. "Ми знаємо, звідки вони працюють, куди їх, так би мовити, щоб вони затихли. Тобто приблизно куди бити по них, щоб вони більше не огризались", - пояснив "Тьома". Вийшло переконливо, і головне – без втрат.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Вибір редакції