Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові спрогнозували, скільки ще триватиме рекордне перемир'я в АТО

Так тихо, як зараз, не пригадують, коли було востаннє в зоні бойових дій за три роки війни.

Найменшу кількість обстрілів за останній час зафіксували в зоні АТО. Доба там ознаменувалася лише чотирма випадками нетривалого вогню з боку бойовиків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Потерпілих немає взагалі. Військові в Мар'їнці, де перебували й журналісти ТСН, провели другу спокійну ніч поспіль та зізналися, що раніше ніколи такого не було – ще два дні тому на цих само позиціях було гаряче. "Накривали АГС, працював танк. Після кожного перемир'я починаються їхні атаки", - розповів один із бійців.

ВідеоУ зоні АТО зафіксували найменшу кількість обстрілів за півтора місяця

Військові з урахуванням існуючого досвіду прогнозують, що активні бойові дії поновляться за тиждень-два. "Не факт, що ті ж польові командири, котрим спускаються вказівки від керівників ОРДЛО, будуть дотримуватися всіх цих правил", - пояснив заступник командира бригади Максим Марченко. Армійці кажуть, що час тиші ворог не марнує – облаштовує та покращує свої позиції. Тож при відновленні боїв дістати противника буде вже складніше.

Як уже повідомлялося, протягом суботи, 2 вересня, у зоні АТО на Донбасі українські військові нарахували чотири ворожі обстріли. Це найменша їхня добова кількість за останні півтора місяця.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції