Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Днями військові в Широкиному ліквідували ДРГ бойовиків: двоє полонених, троє вбитих

Бійці кажуть, що можуть принести значно більше користі, якщо бойові дії будуть не оборонні, а наступальні.

Оперативна ситуація в Широкиному змінюється настільки ж стрімко, як і погода. Українські військові тримають свої позиції, однак ворог лютує і засипає їх снарядами забороненого калібру, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Буває спокійно, буває не дуже", - філософськи констатують оборонці селища. "Коли вони там пострілюють, то нічого страшного, а коли починає нормальне РПГ прилітати, АГС, щільна стрілкотня – то вже добре. Так мінометики працюють", - розповів про щоденний стан справ морський піхотинець на прізвисько “Німець”.

ВідеоОкупанти цілодобово обстрілюють Широкине із мінометів великого калібру

Окупанти цілодобово обстрілюють Широкине із мінометів великого калібру Три роки, як там немає життя, а війна – цілодобово. За Широкине, що розташоване на самому березі Азовського моря, у лютому 2015 року точилися запеклі бої. Із населеного пункту окупантів вибили, от тільки ворожі міни зі снарядами й далі перетворюють приморське - колись курортне - селище на суцільну територію – примару.

Окупанти цілодобово обстрілюють Широкине із мінометів великого калібру

Оборонці практично не використовують техніку, бо вона не дозволяє пересуватися тихо, а викривати своє місцезнаходження бійці не люблять. Та й по очевидних цілях противник починає бити потужним 120-м калібром. Тому військові воліють бути немов привидами, особливо тому, що така тактика приносить плоди: нещодавно бійці знешкодили ворожу ДРГ у складі п’яти осіб. "У прилади видно. Двох узяли в полон, а трьох знищили", - зізнався морпіх "Жека".

Ініціатором перестрілок завжди виступає окупант, і тривати бої можуть по кілька годин. Військові кажуть, що дистанційні вправи на влучність є радше витратою патронів, ніж ефективними діями, але змінити нічого не можуть, бо команди просуватися вперед немає. "Чого ми добиваємся перемогами посадка в посадку? Якщо ми візьмемо зараз оцю посадку, що стоїть переді мною, то воно нічого не дасть", - констатує боєць "Рапатий". Військові сподіваються лише на те, що в командування має існувати глобальний план визволення ОРДЛО від терористів, і в його межах вони зможуть зробити значно більше, ніж їм доводиться робити зараз.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Вибір редакції