Військові відійшли вглиб на другій ділянці фронту та чекають на ДРГ противника

Бійці не вірять, що зусилля з розведення сторін забезпечать стійкий мир.

Українська армія неохоче, але залишила свої позиції на визначеній ділянці фронту Богданівка-Петрівське в Донецькій області. Солдати кажуть, що мусять виконувати наказ, хоча залишати облаштовані рубежі сумно, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Військові не дуже розуміють, чому мусять покидати землю, яку відбивали у ворога метр за метром. Але так вирішили на переговорах, тому відходять на кілометр у тил і бійці ЗСУ, і проросійські терористи. Представники спільної місії з контролю за припиненням вогню запевняють, що покинуті позиції пустувати не будуть – тепер на них цілодобову службу нестимуть спостерігачі.

ВідеоНа фронті знову розводять війська

Сьогоднішня спроба є вже четвертою за ліком на цій ділянці. Три попередні закінчувались обстрілом зі сторони бойовиків. Для запуску процесу повинно було минути 7 днів повної тиші. Українці кажуть, що насправді 4 дні тому по них стріляли бойовики, протее місія ОБСЄ закрила на це очі. "Це був обстріл з автоматичного гранатомету. Тут, коли ОБСЄ знаходились, підтвердили, що шось чули, але в офіційному звіті написано, що вони невпевнені, що це було на цій ділянці. Я залишаю це на совісті ОБСЄ", - каже представник України у спільній місії по контролю та припиненню вогню Борис Кременецький.

Існували побоювання, що українська армія вийде з самої Богданівки, проте це не так – селище повністю залишається під українським контролем. Проте військові кажуть, що нові позиції менш вигідні, ніж ті, що вони займали раніше. З попередніх відкривався кращий огляд території. Що на цій ділянці тепер запанує мир – українські воїни не дуже вірять. І вже чекають на появу ворожих диверсантів. "Там у них є балочка хороша – можуть спокійно заходити. Ще як пройде розмінування місцевості, то у них, можна сказати, карти в руках будуть", - переконаний військовослужбовець ЗСУ Дмитро Бортнік.

Терористи "ДНР" поцілили в українську машину швидкої допомоги

Тепер на черзі розведення сторін на третій обумовленій ділянці – в районі Станиці Луганської. Там в останні дні було неспокійно, проте міжнародні спостерігачі налаштовані розпочинати виконання угод уже цього тижня.

Кореспондент ТСН Євген Назаренко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: