Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові власним коштом годують селян і лагодять будинки у звільненому Травневому

Місцева влада не поспішає з допомогою десяткам поверненим під український прапор селян.

Село Травневе у сірій зоні, яке зайняли українські війська, отримує допомогу від солдатів, але його жителі нарікають на обрану ними ж сільську владу. Урядники вперше з 2014 року приїхали до своїх виборців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Від людей вони одразу почули докори: "Ви нас кинули". Посадовці пояснили, що не могли б дістатися крізь блокпости "ДНР", але тепер життя в селі налагодиться. Селяни нарікають, що сидять без світла, без води, без лікарні та навіть без магазину. Досі питання постачання харчів чи будматеріалів для віднови розбитих обстрілами хат вирішували військові. Але терпець урвався й армійцям, бо вони змушені все робити власним коштом – місцева влада грошей не дає, посилаючись на складну процедуру їх отримання з бюджету.

ВідеоЖителі звільненого села Травневе в зоні АТО жаліються на байдужість чиновників

На сільському зібранні головний інженер не може навіть пообіцяти, коли ж ремонтники візьмуться прокладати шлях, бо їм потрібен режим тиші. В селі живе трохи більше 50 людей, єдиний заробіток котрих – у сусідньому Новолуганську на приватній свинофермі. Туди добираються, хто як може. Бо у свиней, на відміну від людей, бодай світло в приміщеннях є.

Як повідомлялося, бійці 54-ї бригади відсвяткували третю річницю створення свого бойового формування звільненням Травневого і Гладосового. Місцеві жителі не протестують, але не всі радіють змінам, бо чекають на подальший розвиток свого життя. Офіцер Генштабу Збройних сил України Владислав Волошин заявив, що ці села насправді ніхто не звільняв, бо вони й так розташовувались на контрольованій урядом території. 

Кореспондент ТСН Ганна Бока

Залиште свій коментар

Вибір редакції