Військові з передової вимагають повернути прес-офіцера, якого через правду відкликали в Київ

Бійці 14-ї бригади встали на захист Владислава Якушева.

Солдати 14-ї механізованої бригади, яка тримає оборону поблизу Мар'їнки, просять командування повернути їм на передову прес-офіцера підрозділу Владислава Якушева. Того відкликали з АТО минулого тижня після оприлюднення не надто приємних для командування проблем бійців на передовій, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Військові повністю підтримують свого прес-офіцера, який порушив питання про виплати, демобілізацію та речове забезпечення солдатів. Бійці побоюються, що чоловіка за це в Києві можуть несправедливо покарати.

У штабі переконують, що викликали Якушева для ознайомлення з роботою Міноборони щодо тилового забезпечення армії. Про жодні покарання не йдеться.

"Ці питання дійсно актуальні. Справді така проблема існує. Але говорити, що цим ніхто не займається – не зовсім правильно. Спеціальна комісія всі ці проблемні питання взяла на контроль", - розповів прес-офіцер сектору "М" Олександр Кіндсфатер.

За минулу добу бойовики 61 раз відкрили вогонь по опорних пунктах українських військових. Біля Мар'їнки вони використовували заборонені 82-міліметрові та 120-міліметрові міномети.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Бійці, які тримають оборону поблизу Мар'їнки, просять захистити їхнього прес-офіцера

Вони побоюються, що Владислава Якушева можуть несправедливо покарати. Бійці 14 механізованої бригади, що тримає оборону поблизу Мар'їнки, просять командування повернути їм на передову прес-офіцера підрозділу. Минулого тижня, після того, як Владислав оприлюднив не надто приємні для командування проблеми підрозділу, його відкликали у Київ. Мар'їнка – зараз це найгарячіша точка на військовій мапі України. Тут постійно стріляють ворожі снайпери.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: