Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові задоволені отриманою в Чугуєві технікою і збираються в АТО

Захищати рідну землю – обов'язок почесний, кажуть вони.

Військові задоволені тим, що отримали нову техніку. Напередодні Дня Незалежності президент Петро Порошенко очолив передачу 141 військової машини бійцям ЗСУ для потреб АТО, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Глава держави в Чугуєві під Харковом вручав сертифікати відповідності на новенькі літаки, гелікоптери та бронетехніку командирам екіпажів, які невдовзі вирушать захищати Україну від окупантів. Авіацію поповнили новенькі винищувачі СУ-27 та гелікоптери. Бронетехніка лише частково нова, а частково – модернізована після консервації. Однак екіпажі своїм машинам раді: кажуть, ефективність машин дуже добра.

Фотогалерея Танки, БМП та винищувачі. ЗСУ передали 140 одиниць бойової техніки (28 фото)

На урочистій церемонії президент наголосив на важливій місії військових. "Безумовно, дипломати будут відігравати свою роль, але якщо ми не будемо мати сильного війська – їхні зусилля будуть неефективними", - зауважив Порошенко. Тому всю передану техніку швидко відігнали на полігон, де переконалися в її справності та ефективності. У тренувальному бою тактична група ЗСУ відбивала наступ уявного противника.

"Якщо треба захищати нашу Батьківщину, значить, ми маємо піти туди, де ми потрібні", - прокоментував майбутнє відрядження в АТО військовослужбовець Володимир Карпенко. Ентузіазму солдатам додало також і те, що до Дня Незалежності України силовики отримали державні нагороди, а 26 родин військових – ключі від нових квартир.

Кореспондент ТСН Світлана Федчун

Відео Петро Порошенко вручив сертифікати відповідності на півтори сотні одиниць техніки

Залиште свій коментар

Вибір редакції