Військові застерігають, що бойовики намагаються "відрізати" Зайцеве від Майорська

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дорогу до селища взяли під вогневий контроль російські снайпери.

Ворожі снайпери засіли поблизу Майорська. Українські військові припускають, що ворог намагається відрізати їх від села Зайцеве, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На цих позиціях у бійців єдине прохання – не висовувати голову, працюють снайпери. Нещодавно одному бійцю, який вів спостереження, куля потрощила пальці та відірвала вухо – і бійцю ще поталанило. Фото поранень вже висить перед очима, щоб інші не забували і ховалися. "Снайпера заїжджають буквально кожні два тижні, російські в основному", - пояснює боєць із позивним "Змій".

Відео Ворожі снайпери прострілюють дорогу до Зайцевого: наші захисники не можуть дати відсіч

Ні голови підняти з окопу, ні через дорогу перебігти - ворожі снайпери засіли поблизу Майорська. Українські військові припускають, що ворог намагається відрізати їх від села Зайцеве. Про відірвані пальці та відстрелене вухо бійця та чому наші не дають здачі – дивіться далі.  

Ворожі снайпери прострілюють дорогу до Зайцевого: наші захисники не можуть дати відсіч

Дати відсіч бійці не можуть, бо хоч будинки, звідки працюють снайпери, давно стоять пусткою, але офіційно це село, а по житлових будинках силам ООС стріляти заборонено. Снайпери почуваються безпечно і вже тримають під обстрілом єдину дорогу на українську частину села Зайцеве. "Дорогу прострілюють. Можна сказати, що намагаються відрізати", - каже боєць із псевдо "Кузя".

Фотогалерея У Зайцевому внаслідок обстрілу бойовиків вщент вигоріли декілька будинків мирних жителів (5 фото)

Стріляє противник і протитанковими ракетами. У сусідніх Шумах днями саме така розтрощила військовий ЗІЛ, який підвозив бійцям продукти. Троє військовослужбовців контужені. У Зайцевому місцеві до столичної преси ставляться трохи зневажливо, трохи з недовірою. Про обстріли дороги бойовиками знають, але все одно їздять. "Вона прострілюється з 14-го року", - пояснюють свою безстрашність люди.

У колись великому Зайцевому сьогодні живе трохи більше сотні людей. Здебільшого це старі, яким нікуди їхати. Їх і справді обстрілюють з 2014 року – знайти хоча б одну цілу хату неможливо. Посічений осколками і єдиний у селі магазин. Продавчиня Наталія каже, що обстріли її вже не лякають: "Ми вже звикли, ми весь час тут живемо". У самому магазині товару не густо: трохи печива, цукерки, кетчуп. На стіні список боржників, торгівля у розбомбленому селі слабенька. Ближче до вечора людей на вулиці взагалі не видно – вони ховаються по хатах, бо знають, що вночі бойовики обстрілюватимуть українські позиції, а прилетіти може й до них.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції