"Військові збори" бойовиків закінчилися стріляниною та різаниною: є вбиті та поранені

Проведення таких "зборів" мало виключно пропагандистський характер.

На Донбасі бойовики провели так звані "збори військовозобов'язаних", які закінчилися втратами.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Зазначається, що проведення цих "зборів" військовозобов'язаних 1 (Донецьк) АК Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ВО ЗС РФ поблизу м.Шахтарск мало виключно пропагандистський характер для демонстрації наявності значного мобілізаційного ресурсу у складі так званого народного ополчення.

"Навчальні заняття із учасниками заходу не проводились. Польові кухні та харчування було розгорнуто лише для вкрай незначного відсотку залучених громадян. Видача зброї здійснювалась лише перед об'єктивами камер російських ЗМІ декільком десяткам учасників "зборів" з подальшим поверненням поза камерами. Учасники заходу не отримали жодних навичок за час проведення "зборів", - йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, залучення великої кількості офіцерського складу 1 АК до забезпечення проведення "мобілізаційних зборів" призвело до втрати контролю над особовим складом та збільшення випадків грубого порушення військової дисципліни .

Зокрема, у 3 окремій мотострілецькій бригаді (Горлівка) в результаті перестрілки між двома підрозділами вбито двох та поранено трьох військовослужбовців. А в 9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) під час вживання алкогольних напоїв виникла сварка між військовослужбовцями, яка переросла у бійку з використанням холодної зброї. Унаслідок цього, одного бойовика було вбито, ще двох поранено.

Нагадаємо, раніше на Донбасі через порушення військової дисципліни на власних мінах підірвалися російські найманці. За даними розвідників, останнім часом кількість небойових втрат та грубих порушень військової дисципліни, які призводять до загибелі цивільного населення зростає.

Залиште свій коментар