Військові журналісти нагородять захисників України медалями вдячності "За довіру"

Церемонія нагородження відбудеться 5 червня в Києві.

Напередодні Дня журналіста українські кореспонденти, які висвітлюють російсько-українську війну, нагородять військових, медиків та волонтерів, що впродовж двох років допомагали у висвітленні збройного конфлікту на Сході України.

Офіційна церемонія відбудеться 5 червня 2016 року об 11.00 в Музеї історії України у Другій світовій війні. Організаторами заходу виступили журналісти новин провідних українських телеканалів, таких як: "1+1", "24 канал", "ICTV", "2+2", "Україна", "АТР", "Інтер", "112 канал".

Кореспонденти, які працюють на війні, випустили власну нагороду, якою бажають відзначити тих військовослужбовців, які зробили найбільше для того, щоби про конфлікт на Сході дізналася вся Україна. Не раз військові нагороджували журналістів, тепер журналісти хочуть подякувати за довіру бійцям. Це нагрудний знак із зображенням тризуба, стилізованого під перо із зображенням лаврових гілок та державного прапора. Зворотний бік медалі являє собою символічне рукостискання як символ співпраці між журналістами та захисниками України. У нижній частині напис "За довіру".

медаль За довіру

Саме довіра стала тією визначальною цінністю, на якій базуються стосунки між українською армією та представниками ЗМІ, які висвітлюють перебіг бойових дій. Ми розуміємо, що жодна акредитація не може стати гарантією нашої порядності в роботі. Жоден наказ не примусить військового співпрацювати з журналістом. Проте, саме довіра до професіоналізму та порядності кожного кореспондента дала можливість суспільству отримувати суспільно важливу інформацію.

Вручення цієї нагороди – це знак великої поваги, любові та вдячності. Серед запрошених на свято –  військовослужбовці, які були героями сюжетів безпосередньо на передовій під час активної фази бойових дій. Командири, які сприяли всебічному висвітленню конфлікту. Рядові бійці, які, важачи своїм життям, убезпечували роботу кореспондентів. Військові медики, які, рятуючи бійців, допомагали отримати максимально точну інформацію про втрати.

Церемонія відбувається за підтримки Музею історії України у Другій світовій війні. Гості матимуть змогу ознайомитися з виставкою, присвяченою різним періодам сучасної російсько-української війни, її героям, зброєю, що використовувалась, історіями бійців, а також з особливостями роботи журналістів у зоні АТО. Планується проведення екскурсії журналістами, що працюють на війні.

Дата і місце проведення: 5 червня 2016 року об 11.00, м. Київ, вул. Лаврська, 24, Музей історії України у Другій світовій війні.

Акредитація ЗМІ на місці за редакційними посвідченнями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: