Військовим РФ на Донбасі збільшили термін ротації на передовій та не дають відпусток - розвідка

Дата публікації
Перегляди
1073
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Військовим РФ на Донбасі збільшили термін ротації на передовій та не дають відпусток - розвідка

Фото: Getty Images

Порушників військової дисципліни позбавляють грошей та права поїхати додому.

Командування російських військ намагається запобігти подальшому зниженню укомплектованості передових підрозділів на Донбасі.

Про це повідомили у прес-службі ГУ розвідки Міністерства оборони України.

"Заборонено надання особовому складу відпусток, у т.ч. за сімейними обставинами, збільшено терміни перебування (ротації) підрозділів на передових позиціях, а за порушення військової дисципліни військовослужбовці можуть бути позбавлені додаткової грошової винагороди та права на ротацію на один і більше період", - йдеться у повідомленні.

За даними розвідки, у зв'язку з цим, у 9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК перенесено ротацію розвідувальних підрозділів та оформляються списки порушників військової дисципліни, які будуть позбавлені права на заміну.

"Найбільш суттєво покарані військовослужбовці-інструктори, яким виплачено тільки половину місячної заробітної плати (8000-9000 тис. рублів) у зв'язку з тим, що вони не залучались до несення бойового чергування", - додали українські військові.

До того ж знижено розмір зарплати найманцям 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК.

Нагадаємо, раніше у "ДНР" почався збір даних на чоловіків призовного віку. Бюджетні організації зобов'язали відзвітувати про своїх співробітників. На думку українських військових, це може свідчити про підготовку до мобілізації.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1073
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація