Військовим РФ на Донбасі збільшили термін ротації на передовій та не дають відпусток - розвідка

Порушників військової дисципліни позбавляють грошей та права поїхати додому.

Командування російських військ намагається запобігти подальшому зниженню укомплектованості передових підрозділів на Донбасі.

Про це повідомили у прес-службі ГУ розвідки Міністерства оборони України.

"Заборонено надання особовому складу відпусток, у т.ч. за сімейними обставинами, збільшено терміни перебування (ротації) підрозділів на передових позиціях, а за порушення військової дисципліни військовослужбовці можуть бути позбавлені додаткової грошової винагороди та права на ротацію на один і більше період", - йдеться у повідомленні.

За даними розвідки, у зв'язку з цим, у 9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК перенесено ротацію розвідувальних підрозділів та оформляються списки порушників військової дисципліни, які будуть позбавлені права на заміну.

"Найбільш суттєво покарані військовослужбовці-інструктори, яким виплачено тільки половину місячної заробітної плати (8000-9000 тис. рублів) у зв'язку з тим, що вони не залучались до несення бойового чергування", - додали українські військові.

До того ж знижено розмір зарплати найманцям 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК.

Нагадаємо, раніше у "ДНР" почався збір даних на чоловіків призовного віку. Бюджетні організації зобов'язали відзвітувати про своїх співробітників. На думку українських військових, це може свідчити про підготовку до мобілізації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: