Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військовий госпіталь Києва прийняв найважчих поранених із підбитого "Урала" на Світлодарській дузі

Життя двох бійців досі в небезпеці, одному з них довелося ампутувати ногу.

Українські бійці, що дістали поранень 16 січня на Світлодарській дузі, доправлені до шпиталю Києва. Напередодні борт із 22 пораненими з Харкова приземлився у столиці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Микола дихає через трубку. Він був за кермом вантажівки того дня, коли її обстріляли бойовики. "Вибух, чорний дим, сніг", - пригадує він. Із його горла витягли осколок снаряда, у чоловіка контузія на одне вухо. У 72-й бригаді він воював уже рік, того дня виїхав по товаришів, згодом витягав найтяжчого з поранених.

ВідеоДо Києва перевезли воїнів, поранених на Світлодарській дузі

Українські бійці, що отримали поранення 16 січня на Світлодарській дузі, вже у шпиталі в Києві. Напередодні борт з 22 пораненими з Харкова доправили до столиці. Двоє з них і досі у важкому стані. ТСН поспілкувалася із бійцями. 

До Києва перевезли воїнів, поранених на Світлодарській дузі

Його побратим Андрій жартує, що відбувся легкими подряпинами. Чоловіки переживають не за себе, а за двох друзів, котрі досі в тяжкому стані в реанімації. Одному з них, 21-річному Єгору, щойно ампутували праву ногу. "Треба підтримати, людині 21 рік, без батька, без матері. Прийшов відстояти свій дім, у 21 рік зробити такий крок", - кажуть військові.

Фотогалерея "Українські воїни сьогодні найбільш шановані". Порошенко прийшов до військових у госпіталь (14 фото)

Бойовики обстріляли вантажівку з українськими бійцями поблизу Троїцького на Світлодарській дузі. Військовий "Урал" стояв біля окопів, коли ворог протитанковою керованою ракетою поцілив прямо в нього. Хлопці спочатку були в лікарні Харкова, далі їх планово літаком перевезли до Києва, десятьох найлегших відправили до Ірпінського шпиталю. Ті, що лишились у Києві, отримують належне лікування. Про найтяжчих кажуть, що вони стабільні, загроза життю зберігається, але наразі лікарям вдалося встановити контроль за станом поранених.

Усім бійцям провели планові операції, медикаментів і запасів крові вистачає, хоча остання ніколи не буває зайвою, зізнаються лікарі: "Потрібно постійно, щоб донори до нас приходили, здавали, бо вона має свій термін придатності". Самі ж хлопці дякують волонтерам і лікарям. І просто з лікарняних ліжок просять про найголовніше: "Хочу передати своїм родичам вітання, зі мною все добре, жив, здоров, слава Богу. Бадьорий, готовий в атаку".

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Залиште свій коментар

Вибір редакції