Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військовий прокурор спростував затримання Героя України за контрабанду цигарок на Донбасі

Військовий прокурор спростував затримання Героя України за контрабанду цигарок на Донбасі

Правоохоронці не хочуть розкривати подробиць справи, бо полюють на інших учасників злочинної схеми.

Два офіцери Служби безпеки та Збройних сил попалися на хабарі та контрабанді цигарок з окупованої території. Військовий прокурор Об'єднаних сил розповів подробиці гучного затримання, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Працівник СБУ десятками тисяч пачок перевозив цигарки з окупованої території, а офіцер ЗСУ його прикривав на своїй ділянці фронту. У підсумку обох затримали, але не поширювали інформацію, бо якраз вистежували цивільного, який організував усю цю схему. Тепер уже навздогін "експертам" із соцмереж прокурор Олег Ціцак робить уточнення, що командир 10-ї гірсько-штурмової бригади Герой України Василь Зубанич до контрабанди непричетний – затримали іншого військового. "Ні, це не командир бригади, це абсолютна брехня. І саме командир бригади сприяв у здійсненні цієї операції", - наголосив Ціцак.

Відео Контрабанда у прифронтових містах: як цигарки та алкоголь тягають через лінію розмежування

Контрабанда на фронті була, є і, вочевидь, буде. Військовий прокурор Об'єднаних сил сьогодні розповів подробиці гучного затримання. Два офіцери Служби безпеки та Збройних сил попалися на хабарі та контрабанді цигарок з окупованої території. Але це - дрібнота. Як, що й за скільки возять - у сюжеті.

Контрабанда у прифронтових містах: як цигарки та алкоголь тягають через лінію розмежування

Справу ще розслідують, прокурор розкриває лише окремі деталі. Контрабандисти зазвичай намагаються знайти  людей в правоохоронних органах і вже разом з ними тягнуть цигарки та алкоголь через лінію розмежування. 120 тисяч пачок курива – це 30-40 тисяч доларів навару. Контрабандисти, звичайно ж, ділилися з правоохоронцями: "Загальна сума була 6800 доларів. Вона була поділена між учасниками".

Підпільний цех неподалік лінії розмежування має сотні літрів спирту та обладнання для розливу горілки – при його викритті правоохоронці нарахували лише спирту на 28 мільйонів гривень. Натомість сама контрабанда у прифронтових містах не затримується – її намагаються переправити далі, вглиб України. У Бахмуті на ринку цигарок з назвою "Донтабак" чи "Новоросія" вже давно не бачили – це означає, що контрабанди стало менше, або ж справді її везуть далі на захід, де за цигарки платять більше.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції