Військовий у зоні АТО власноруч змайстрував радіо для протидії російській пропаганді

Зі шматка мідної труби та нехитрих кабелів він зробив антену.

Військовий зв'язківець з позивним "Рейв" з підручних засобів змайстрував радіо, щоб самостійно відвойовувати серця донеччан, які все ще перебувають під впливом російської пропаганди. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Поки що на піратських частотах він пробує запустити бодай одне радіо, де можна почути українські новини.  

Зі шматка мідної труби та нехитрих кабелів військовий зробив антену. Каже, чути буде по всій Мар'їнці. Уже навіть знайшов частоту, що не заважає іншим.

До арміі "Рейв" працював звукорежисером у київських театрах та на радіо. На Донбасі уже рік як налагоджує звязок між військовими частинами. Адже тут, каже, складно зловити щось українське.  

"Рейв" розповів, що спершу тут звучатиме лише музика: техно-поп із 90-х. Вірить, це те, що  місцеві  слухали ще на касетах,  згадають юність, а отже –  радіо тут приживеться. Сепаратистських конкурентів не боїться.

Поки у зв'язківця немає мікшера та мікрофона, він домовився з Українським радіо ретранслювати їхні новини. А коли обживеться справжньою радіорубкою, буде вести навіть авторські програми.

"Мені є що сказати радіослухачу. І головний мій месидж: Донбас - повертайся додому. Треба донести їм, що в Україні не їдять людей. Нема фашистів-маньяків", - розповів він.

Місцеві про подарунок від військових ще не знають. Лише кажуть, що по українське із Мар'їнки треба виїжджати далі в тил або слухати "ввічливий голос" із радіо псевдореспубліки. 

ВідеоВійськовий зв’язківець налаштовує радіо з українськими новинами на Донеччині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: