"Вкласти все, що у них є": Арестович розповів про нове завдання армії РФ

Дата публікації
Перегляди
29к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Вкласти все, що у них є": Арестович розповів про нове завдання армії РФ

Фото: Офіс президента України

Радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович, заявив, що командування поставило російським військам завдання вкласти все у вихід на межу Луганської і Донецької областей. Українським військам там вже дуже складно, а буде ще складніше.

Ситуацію у війні на Донбасі Арестович назвав "досить проблемною".

Про це радник голови ОП розповів у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним 24 травня.

"Російське командування – по тому, що я бачу з відкритих джерел, тут жодної таємниці немає, це просто аналіз того, що відбувається – поставило завдання вкласти все, що в них є і чого немає, у вихід на межу Луганської і Донецької областей", – сказав Арестович.

"Вони стягнули на межу Луганської області все, що можна. Свіжосформовані БТГ російські із резервістів і так далі, ПВК, перекинути з зовсім вже Далекого Сходу, з Сахаліну частини, частину БТГ з Бєлгородської області завели, Росгвардія. Все, що їде і повзає, кидається туди і ще посилюватиметься", – розповів радник керівника ОП.

Він також висловив думку, що 10-12 російських батальйонних тактичних груп "ще цілком можуть дати бій на цих напрямках, де намітився удар". 

"А це за теперішніх часів дуже серйозний аргумент. Тобто нам вже там складно, а буде ще складніше. Тобто ситуація досить проблемна", – резюмував Арестович. 

Нагадаємо, в МВС України попередили про дуже тяжкий місяць війни за Донбас, а також – що війна переходить у затяжну фазу.

Війна абсолютно інша, росіяни нищать усе - новий спецпроєкт ТСН "День на передовій"

Війна абсолютно інша, росіяни нищать усе - новий спецпроєкт ТСН "День на передовій"

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація