Власники зруйнованого на Донбасі житла отримають компенсації: як це зробити

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона не перевищуватиме 300 тисяч грн.

Кабмін встановив механізм грошової компенсації за зруйноване внаслідок збройної агресії РФ приватне житло.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Так, розмір компенсації визначатимуть за показниками вартості спорудження житла у відповідних областях України. Граничний її розмір становитиме 300 тисяч гривень.

Органи місцевого самоврядування (військово-цивільні адміністрації) проводитимуть обстеження житла, зруйнованого внаслідок збройної агресії РФ, і видаватимуть відповідні акти постраждалим особам.

Для отримання компенсації постраждалі мають подати заяви та документи до спеціально створених Комісій при обласних державних адміністраціях (обласних військово-цивільних адміністраціях), які будуть ухвалювати рішення про надання грошової компенсації. Форми необхідних документів і порядок розгляду заяв мають бути розроблені МТОТ.

Кошти для забезпечення грошової компенсації за зруйноване житло будуть передбачені в Державному бюджеті України.

Нагадаємо, львівський суд зобов'язав Росію виплатити родині переселенців майже 5 млн грн за військову агресію на Донбасі. Українці відсудили в РФ компенсацію за моральну шкоду у зв’язку з вимушеним переїздом.

Відео У зоні ООС бойовики влучили у житловий будинок та школу

Цього тижня російські найманці обстріляли школу в Світлодарську. Снаряд розірвався просто на шкільному подвір'ї під час уроків: вибило три десятки вікон, а друзки скла засипали учнів. У Троїцькому артилерійський снаряд влучив у будинок. Загинув 13-річний хлопчик і його батько. Військові вважають, що після Чемпіонату світу з футболу Путін може вдатись і до відкритої агресії.

У зоні ООС бойовики влучили у житловий будинок та школу

Залиште свій коментар

Вибір редакції