Волкер озвучив країни, які можуть взяти участь у миротворчій місії на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він наголосив, що миротворці мають бути розгорнуті на всій території конфлікту.

Спецпредставник Держдепартаменту США в Україні Курт Волкер назвав країни, які готові відправити своїх військових на окупований Донбас.

Про це він заявив в інтерв'ю радіо Ехо Москви.

"Що стосується країн, ряд держав вже заявили, що вони будуть готові внести свій вклад. Про це заявили Швеція, Фінляндія, Австрія, Білорусь, Сербія і Туреччина. На мій погляд, це хороший діапазон країн, до складу якого входять кілька держав, які розглядаються в Росії більше як частина Заходу, і кілька держав, які розглядаються на Заході більше як частина простору СНД, і я вважаю, що відчуття балансу було б логічним", - сказав він.

Волкер підкреслив, що миротворці мають бути розгорнуті на всій території конфлікту.

"Ми говоримо про окуповані райони, тому що саме там діють російські сили, і саме тому йде війна. Якщо ми зможемо домогтися виведення російських військ з України, перш ніж Україна направить свої війська для повернення території під свій контроль, туди прибудуть сили з мандатом ООН. Вони візьмуть контроль від Росії ", - резюмував Волкер.

ВідеоПорошенко поговорив телефоном з Ангелою Меркель про миротворчу місію та Сенцова

Президент закликав Ангелу Меркель активізувати зусилля задля звільнення наших заручників у Росії. Також домовилися про подовження консультацій щодо миротворчої місії ООН на Донбасі. Напередодні канцлер Німеччини зустрічалася з Володимиром Путіним. Зокрема, говорили про газопровід "Північний потік-2". Меркель зазначила, що Україна повинна зберегти за собою роль транзитера газу і після завершення будівництва газогону. 

Порошенко поговорив телефоном з Ангелою Меркель про миротворчу місію та Сенцова

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко повідомив, що умови діяльності та повноваження миротворців на території Донбасу обговорювалися в межах так званого Нормандського формату, але вони не влаштовують президента РФ Володимира Путіна. На його думку, російський лідер мріє про специфічну місію миротворців в ОРДЛО. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції