Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волонтер оприлюднив відео знищення командного пункту бойовиків на Луганщині – шестеро окупантів загинули

"Кілька хвилин, і від командного пункту нічого не залишилося", - розповів волонтер.

Бойова група К-2 з 54-ї бригади повністю знищила командний пункт бойовиків в Луганській області. У цій операції окупанти втратили шестеро людей, ще четверо отримали поранення.

Про це повідомив волонтер Юрій Мисягін у Facebook.

Він розповів, що за цим командним пунктом бойовиків, розташованим на околиці покинутого невеликого селища, довго і таємно спостерігали. Військові збирали інформацію та намагалися все зробити дуже акуратно і за можливості не виявити себе.

"Працювали наші "очі в небі" - квадрокоптери і безпілотники. Працювала розвідка. Працювали спостерігачі на позиціях. Інформація збиралася, накопичувалася і добре аналізувалася", - написав Мисягін.

За його словами, військові чекали моменту, коли на командному пункті одночасно буде велика кількість людей, - "а потім настав час "X" і операція почалася".

Українські військові підняли квадрокоптери для точного коригування вогню. "Кілька хвилин, і від командного пункту нічого не залишилося", - розповів волонтер.

Нагадаємо, українська сторона СЦКК повідомила, що бойовики обстріляли два шкільних заклади на Донбасі. В одному з них булии діти. Бойовики намагаються дискредитувати ЗСУ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції