Волонтери просять допомогти важкопораненому оборонцю Мар'їнки

Чоловікові потрібна інформація про клініки та гроші на хірургів.

Український воїн, який буквально нашпигований осколками, до останнього тримав оборону своєї позиції під Мар'їнкою. Юрій Охріменко з позивним "Ганс" вижив і тепер чоловікові потрібна допомога на лікування та реабілітацію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До війни 42-річний боєць працював ювеліром. Після першого пострілу бойовиків чоловік покинув золото і діаманти і попросився на схід кулеметником. Спочатку був батальйон "Донбас", згодом – у 28-й бригаді. Звільняв Курахове, Артемівськ та Попасну. Під час оборони Мар'їнки кулі та осколки мін зрешетили його тіло.

"Над головою насипало, в праву лопатку, тоді два кульових получив і тоді вже дві БМП-шки вискочили. І як бахнуло по мені - ото я вже зрозумів, що все", - згадує він.

Одна куля пробила Юрію око і влучила в мозок, друга пройшла за кілька сантиметрів від серця. Поранення від мін – по всьому тілу. Він уже пережив сім операцій, але око таки втратив. Тепер лікарі намагаються врятувати руку.

"У нього немає 15 см плеча і м'язів. Тобто від середини передпліччя. Наші лікарі пропонують прив'язати м'язи до лопатки, і рука буде підніматися максимально на такий от рівень", - розповідає волонтер Злата Шевченко.

Але поки що Юрій на таку операцію не погоджується, бо після неї вже ніколи не зможе повноцінно рухати рукою. Чоловік усе ж вірить в сучасну медицину, яка дасть йому можливість знову повернутися до своєї довоєнної справи – ювелірства.

"Я чула про те, що є технології, котрі нарощують сухожилля. Ми хотіли б звернутися: в кого є така можливість, у кого є контакти якихось таких клінік – ми були би дуже вдячні", - каже волонтер.

ВідеоУкраїнський воїн, який до останнього тримав оборону під Мар'їнкою, потребує допомоги

Окрім численних операцій, які чекають на "Ганса", чоловік змушений паралельно займатися паперовою тяганиною. Його досі не визнали інвалідом АТО. Все через те, що довідка від командира не підписана.

"Якщо ти важкопоранений, то ти нікому не потрібний", - констатує боєць АТО Юрій Охрименко.

А поки що Юрію, чим можуть, допомагають знайомі. Але на операції, які йому доведеться іще пережити, потрібні чималі гроші. Чоловік не втрачає почуття гумору і жартує – тепер Мар'їнка не лише в його душі, а й у тілі.

"І поранення дістав, і батьків день народження, покійного. Видно, тоді батько звідти беріг мене", - каже військовий.

Реквізити для допомоги пораненому герою АТО: картка Приватбанку 5168 7572 8885 2173. Отримувач - Юрій Михайлович Охріменко. Телефон +38 097 012 6330.

Кореспондент ТСН Віталій Афанасієнко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: