Волонтери зібрали "польову" бібліотеку для фронту АТО

Дата публікації
Перегляди
314
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Волонтери зібрали "польову" бібліотеку для фронту АТО

Книжки вже привезли до оборонців Авдіївки.

На передовій поблизу Авдіївки з настанням перемир'я поменшало атак бойовиків на позиції ЗСУ, тож воїни отримали трохи більше вільного часу. Провокації ворога тривають, однак постійних багатогодинних боїв уже немає, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Сепаратисти продовжують час від часу стріляти з гранатометів, і то досить прицільно, адже конфліктуючі сторони подекуди розділяє лише 50-70 метрів. Уже під час формального режиму тиші було важко поранено одного з оборонців промзони. "Ми з ним спілкувалися постійно, я з ним розмовляв, він говорив. Спілкування мені давало надію, що він має більше надії на життя. Молимося за нього", - розповів один із військових.

Ворог зменшив інтенсивність обстрілів в районі Авдіївської промзони

Ворог зменшив інтенсивність обстрілів в районі Авдіївської промзони

Не втрачаючи пильності, військові намагаються також урізноманітнити свій вільний від безпосередніх бойових дій час. Зокрема, прикрашають прифронтову територію українськими прапорами, частуються привезеними волонтерами новорічними льодяниками, слухають музику, а також читають книжки, адже на передову привезли справжню солдатську бібліотеку. Бійці мають зібрання творів Артура Конан-Дойля, біографічні та автобіографічні твори, історичні романи, фантастику, наукові книжки – і все українською мовою. Військові зізнаються, що можуть знайти твори на будь-який смак.

Літературу зібрали волонтери: один із блогерів запропонував друзям пожертвувати для цього книжки, і відгук пропозиція дістала величезний. Автор ідеї каже, що друковане слово допоможе військовим бодай інколи відірватися думками від суворих буднів війни та помандрувати подалі від фронту. Саме тому книг про війну в бібліотеці – мінімум. Та й до них із такою щоденною реальністю солдатів і не тягне. "І так війни достатньо", - зізнаються вони.

Напредодні ж там само під Авдіївкою концерт для фронтовиків дав знаменитий "піаніст з Майдану". Імпровізовану сцену зробили з атрибутів війни: ящиків з-під боєприпасів. Музиканта впізнавали навіть у балаклаві, адже його дивовижний образ став одним із найяскравіших символів Майдану та запам'ятався надовго.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
314
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація