Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вони нікуди не пішли. Бойовики досі стоять на блокпосту за мостом у Станиці Луганській

Згідно з домовленостями, його там не має бути.

Бойовики зі своїм блокпостом досі стоять за мостом у Станиці Луганській. Згідно із  домовленостями, ні поста, ні окупантів там не може бути. Чим живе Станиця, у ТСН.19:30.   

Контрольно-пропускний пункт у Станиці Луганській щодня перетинають близько одинадцяти тисяч чоловік. Людям доводиться чекати по декілька годин. Тих, у кого діти, пускають без черги.

Вдень через КПВВ можна переправляти не більше 75 кг продуктів на одного. Тому, аби пронести більше й потім продавати на окупованій території, цим людям платять. Крім того, можна за гроші тягати речі пенсіонерів по сходах.

Найпопулярніше місце тут - біля безкоштовного автобуса. Його запустили після розведення військ. Автобус їде близько кілометра: повз порожню позицію українських військових до зруйнованого мосту.

ВідеоБойовики не дають українським надзвичайникам розмінувати територію у Станиці Луганській   

Вони нікуди не пішли, просто перевдягнули форму й начепили пов'язки спостережних місій. Бойовики зі своїм блокпостом досі стоять за мостом у Станиці Луганській. Попри усі домовленості, ні поста, ні чужинців тут не мало б бути. Більше того, російські МНСники валять дерева. Вдають, що чистять територію, однак до розмінування наших саперів не підпускають.  

Бойовики не дають українським надзвичайникам розмінувати територію у Станиці Луганській   

Після розведення військ на позиції немає ні прикордонників, ні армійців. Зате стоїть ворожа позиція і висить сепаратистський триколор. Утім, цього бути не повинно. За Мінськими угодами, лінія розмежування має проходити по середині річки Сіверський Донець.

Попри домовленості, наших ДСНСників до розмінування зруйнованого мосту окупанти недопускають. Зачисткою території зараз займаються представники їхніх служб і контролюють процес їхні спостерігачі.

Люди у формі з російськими нашивками МЧС валять дерева і палять сміття. Кажуть, що розчищають територію для будівництва мосту. Але, чи проводили вони розмінування і, якщо так, то, на скільки якісно, ніхто не знає. Жодна із міжнародних чи українських служб це перевірити не може.

Українські надзвичайники територію, до якої їх допускають, теж розміновують. Кажуть, що розмінували більше половини. «Від початку робіт було виявлено 127 вибухонебезпечних пристроїв», розповів , пресофіцер ГУ МНС в Луганській області Олександр Чалий.

Завершити розмінування українська сторона має до кінця серпня, а далі мають бути наступні Мінські переговори. Саме тоді мають домовлятися про подальші кроки із відновлення мосту.

Кореспондент ТСН Юлія Таркановська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції