Воїни інформаційного фронту: як пресофіцери на передовій борються з ворогом словом та фотоапаратом

Воїни інформаційного фронту: як пресофіцери на передовій борються з ворогом словом та фотоапаратом

Герої сюжета- це романтичний хлопець, дівчинка з багатодітної родини, майже космонавтка та військовий ліцеїст.

Воїни інформаційного фронту: обов'язковою умовою роботи на передовій є супровід спеціально підготовленого бійця - пресофіцера.

Таких в Україні вже близько сотні. Про тих, хто працює, аби ворогу не спалося спокійно, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Герої сюжету - це романтичний хлопець, дівчинка з багатодітної родини, майже космонавтка та військовий ліцеїст.

Пресофіцерка морської піхоти Олександра Безсмертна розповідає, на фронті у неї позивний "не прижився": "Всі кажуть  - Безсмертна приїхала, - розповідає дівчина. - Я прийшла сюди не за медальки, а щоб щось корисне зробити".

27-річна капітанка - тендітна та ніжна, але від своїх морських піхотинців не відстає. У день, яким пресофіцерка Саша пишається, вона отримала штурмовий берет. Її плани - дуже амбітні.

"Дійсно хочу бути генералом. Цивільна моя мрія - стати мамою. Хочу двійню. В мене в родині є двійня, я з багатодітної родини і в мене два братики близнюки, це прикольно!" - ділиться дівчина.

Колись простий луганський хлопчик Сашко Савченко тепер чи не щодня фотографує побратимів, пише пости, від яких шкварчить у тих, хто не любить Україну, та досі дивується: "Здивувало, наскільки близько можуть бути смерть та життя, - розповідає пресофіцер. - Дали мені гранату і сказали, що це про всяк випадок".

Зі своїх 27 років він 13 носить і любить військову форму, хоча іноді переодягається у цивільне і яскраве: "Мені було 25 років і я приїхав до Києва, купив собі рожеві шорти, рожеве поло і рожеві кеди. Я був дуже щасливим, зі мною були мої друзі і я відчував себе вільною людиною. Це було досить круто".

Мандруючи Донеччиною він мріє написати книгу про подорожі у далекі краї: "В мене на заставці піраміди Майя і дуже хочу відвідати Перу".

Зброя Ірини Рибакової - фотоапарат, а не автомат. Ворога вона не вбиває, а банить: "Я себе вважаю воїном у цій інформаційній війні. Ми піддаємося атакам росботів, я всіх баню".

Професійна журналістка і прессержант відповідає за всю роботу зі ЗМІ у піхотній бригаді. Їй 36, і вона киянка, яка раніше ненавиділа переїжджати.

"Я все життя прожила в одній квартирі і майже ніколи не міняла не те, що місце, навіть район", - розповідає Ірина. В неї ось-ось закінчиться військовий контракт, але, каже дівчина, поки війна на Сході не закінчиться - не зможе спокійно ходити на цивільну роботу, як раніше.

"Тот самий" Назар Ільницький - саме так ще одного пресофіцера називають ворожі пропагандисти. "Я по натурі сором'язливий дуже, але це було до служби в Збройних силах України", - розповідає хлопець. На цій війні він подорослішав, обзавівся бородою, але так і не розлюбив поезію.

Назар Ільницький не сумнівається - жоден день на передовій не був даремним, і, працюючи на перемогу, він мріє про спокій.

Зараз складно сказати, коли ми прочитаємо книгу про мандри Сашка, і коли відчепляться росіяни,як про це мріє Назар, скільки дітей буде в генералки Саші і коли Ірина побачить фінал війни. Але так випадково сталося, що цей сюжет теж монтував колишній пресофіцер. Денис Наумов - у складі 58 бригади був вірним супутником журналістів на передовій. І от тепер знову разом з нами, але вже як режисер. Життя після війни точно є.

Відео Боротьба словом та фотоапаратом: чим пресофіцери займаються на передовій

Воїни інформаційного фронту. У сюжеті - про тих, хто бореться із ворогом словом та фотоапаратом. Це обов'язкова умова роботи на передовій - супровід спеціально підготовленого бійця - пресофіцера. Таких в Україні вже близько сотні. Про тих, хто працює, аби ворогу не спалося спокійно - у сюжеті.  

Боротьба словом та фотоапаратом: чим пресофіцери займаються на передовій

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів