Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Усе тільки починається. Бойовики радять Захарченку завоювати Запоріжжя заради АЕС

Він заявив, що бойовики "приймуть рішення, якщо ситуація почне виходити з-під контролю".

Лідер донецьких терористів Олександр Захарченко розуміє аргументи своїх бойовиків, які радять йому захопити Запоріжжя заради контролю над АЕС.

Про це пишуть інформаційні ресурси бойовиків.

Відповідаючи на запитання про те, чому донецькі терористи не захоплять Запоріжжя, він заявив: "Не буду лукавити. Є серед моїх соратників гарячі люди, які лише за те, щоб взяти під контроль Запорізьку АЕС, пропонують йти у ваш бік. Їхні аргументи зрозумілі. Якщо влада, що в Києві, що в Запоріжжі, проявляє таку злочинну, жахливу недбалість, то ми можемо зіткнутися з ситуацією з сумного анекдоту про "мавпу з гранатою". Адже ви погодитеся з тим, що у мавпи гранату краще відібрати, навіть якщо доведеться їй по голові ломакою тріснути? От і деякі мої товариші кажуть: якщо ми самі під контроль цю ситуацію не візьмемо, можемо загинути взагалі всі – і донеччани, і запорожці, і багато хто ще", - сказав терорист.

Він визнав, що "стримує гарячі голови". "Бо досі покладаюся на тверезість і розумний егоїзм європейців, яких теж чаша ця не мине. Можливо, я оптиміст? Київській владі і їхнім ставленикам у регіонах я не вірю ні на йоту, але європейці повинні, нарешті, злякатися? Почуття самозбереження має спрацювати? Але поки ми уважно стежимо за тим, що відбувається навколо АЕС на Південному Сході України, і аналізуємо становище. І приймемо рішення в разі, якщо ситуація почне виходити з-під контролю", - зазначив Захарченко.

"І Київ даремно розслабився. Все тільки починається. У них слабшає воля до насильства, а у нас наростає воля до опору. Упевнений, що на нас чекають великі зміни, - додав він.

Раніше повідомлялося, що ватажок бойовиків "ДНР" Захарченко надумав приймати переселенців з "колишньої України" на окупованих територіях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції