Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Все згоріло": будинок мирного жителя у Новолуганському розстріляли з новітньої російської зброї

Військові мають чимало доказів, що це був снаряд 152-го калібру виробництва РФ.

У Новолуганському на Донеччині снарядом повністю рознесло двоповерховий будинок місцевого жителя. Експерти відшукали уламки і за ними встановили, що в споруду поцілив потужний керований снаряд російського виробництва, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Як у*бало от сюди, мене притисло взагалі. Все згоріло, все", - не добирає слів власник Віктор Фролов. 69-річний чоловік дивом залишився живим. Він був на кухні, спочатку почув свист, а потім його кинуло у кут між плитою та каміном – це й врятувало. "А потім я виліз, в одному капці, почав дивитися", - пригадує житель Новолуганського.

ВідеоНа Донеччині снарядом повністю рознесло двоповерховий будинок місцевого жителя

У Новолуганському експерти відшукали уламки і з'ясували – це був потужний керований снаряд російського виробництва. І випустили таких снарядів по селищі кілька. Обстрілювали бойовики і позиції українських військових. На згарищі побував журналіст ТСН.

На Донеччині снарядом повністю рознесло двоповерховий будинок місцевого жителя

Собаку Віктор Миколайович встиг відкопати, витягнув разом з ланцюгом, а от кота вже більше нема. Люди починають розбирати цеглу – десь там внизу залишився паспорт старого. Просто на дорозі лежить допомога від міжнародної організації, бо чоловікові навіть нема куди її сховати. Сусіди Віктора Миколайовича кажуть, що снарядів узагалі було два: перший просвистів над головами, другий чітко по будинку. "Он там розірвався, знайшли, сфотографували – 152-й калібр", - кажуть місцеві.

Військові додають, що останніми днями бойовики стріляють частіше, навіть удень, не криючись. Вирв від потужних 120-міліметрових снарядів нарахували 15. За уламками фахівці уже встановили – снаряди сучасні, російського виробництва. "В України таких снарядів не виготовлялось і не могло бути, тобто ми вчергове можемо пересвідчитися в участі Російської Федерації у війні", - кажуть фахівці. Чому бойовики почали так інтенсивно стріляти дорогими набоями, військові ще достеменно не знають, але здогадуються – можливо, тому, що позиції поряд зайняв полк "Азов", котрий росіяни особливо ненавидять.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції