Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Втрати, звільнення, ротація. Що відбувається з російськими військами на Донбасі

Противник готується до знищення "ненадійних" командирів.

Минулої доби під час бойових зіткнень на Донбасі загинули 5 російських військовослужбовців, ще 9 отримали поранення.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міноборони.

"Встановлено чергові втрати серед російських військовослужбовців, які діяли в складі диверсійно-розвідувальних груп. 26 лютого ц.р. під час бойових зіткнень у районі Зайцеве загинули п'ять військовослужбовців 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК ЗС РФ та дев'ять отримали поранення", - йдеться в повідомленні.

Як інформують у розвідці, через значні втрати та незадоволення рішеннями командування збільшуються рапорти на звільнення, зокрема й серед офіцерського складу.

"26 лютого ц.р. рапорт на звільнення з подальшим поверненням до Росії написав командир 1 мотострілецького батальйону 3 окремої мотострілецької бригади", - зазначають у розвідці.

Окрім того, через внутрішні суперечки противник продовжує нести втрати.

"26 лютого ц.р. у районі н.п. Куликове в результаті обстрілу власних сил зазнав важкого поранення військовослужбовець 2 мотострілецького батальйону 9 особливого мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ", - повідомляють у прес-службі.

У лавах противника також відбуваються кадрові зміни: "ненадійних" командирів заступають російські офіцери.

"Підтверджено, що зведеним оперативним загоном ГРУ ГШ ЗС та ФСБ Російської Федерації розпочато заходи щодо заміни "ненадійних" командирів підрозділів "Спарта" (Донецьк), "Сомалі" (Донецьк) та "Восток" (Макіївка), які входять до складу 1 АК ЗС РФ, з подальшим призначенням на ці посади кадрових російських офіцерів. В т.ч. передбачається фізичне знищення "ненадійних" у випадку непокори та спроби організувати збройний спротив", - зазначають у розвідці.

Окрім того, з Росії не припиняється потік особового складу та військової техніки для ще більшої  дестабілізації ситуації на Донбасі.

"Виявлено чергові факти перекидання з території Росії особового складу, озброєння та військової техніки, боєприпасів для потреб 1 АК ЗС РФ. До н.п. Новоазовськ прибула змішана колона у складі: чотири танки, п'ять БТР, три вантажні автомобілі з боєприпасами, два автобуси з особовим складом", - зазначають у розвідці

Нагадаємо, що спецслужби США очікують продовження зрушень у Лівії та УкраїніДиректор національної розвідки США Джеймс Клеппер заявив, що РФ, як і раніше, бачить Україну "Маленькою Росією". Він зазначив, що Росія "продовжуватиме бути уповноваженою для сепаратистів і підтримуватиме їхні інтереси в Україні".

Залиште свій коментар

Вибір редакції