Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я дикий став": у Водяному мирні жителі показали, як ховаються від "фашистів"

Щодо росіян у них більше жодних ілюзій немає.

Бойовики продовжують дошкуляти українським військовим і мирним жителям на Приазов’ї. З боку проросійських найманців летять кулі, міни, а подекуди і потужніші снаряди, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"А куди виїздити – під паркан у Маріуполь", - питає подружжя, яке разом прожило 46 років. "Життя жахливе, ніхто не думав, що ось таке не старості", - зізнається жителька Водяного Людмила Горобець. Дядько Василь веде у потаємне місце – сімейне бомбосховище. "Ми тут забарикадувалися", - пояснює він. Два остані роки підвал став їхнім прихистком – тут вони удвох в обіймах лежали під найстрашнішими обстрілами.

ВідеоНа Приазов'ї ворог уперто не дотримується Мінських угод

Вісімдесят другі міни вже як "добрий день", причому летять у бік солдатів і села Водяне. А стріляють бойовики, кажуть наші армійці, з окупованих сіл Пікузів і Саханки.

На Приазов'ї ворог уперто не дотримується Мінських угод

Холодні бетонні стіни, ліки, вода і запаси продуктів – і дядько Василь і пані Людмила хворіють на серце, але страждають не від болячок, а від самотності. "Я дикий став, нікому не дзвоню. Сидимо то в будинку, то в підвалі. Небезпечно ходити", - каже чоловік. Фронт поруч, і відлуння його добре чути скрізь по приазовській лінії. "Стріляють з усього, що в них є. Починається вечором, як темніє – відкривають вогонь, щоби спровокувати нас", - каже військовослужбовець "Ден".

На цій ділянці фронту найманці стріляють з важких калібрів, дуже часто міни і снаряди залітають у Водяне прямо у городи та домівки жителів. "Десять днів тому чотири кози насмерть, а козел очухався. П’ять днів тому потрапило в баню поряд із будинком, баню розбило", - каже Василь Горобець.

Фотогалерея Бойовики обстрілюють житлові будинки у Водяному (4 фото)

Свої гармати проросійські найманці ховають поміж хат у сусідніх окупованих селах. "Он – видно. Вони працюють із села, там далі живуть мирні люди. Ми не відповідаємо", - каже боєць із позивним "Джексон". Ці хлопці своїми життями стримують ворога, а цивільним допомагають, чим можуть – від продуктів до будматеріалів. І Людмила Миколаївна, і Василій Андрійович, що залишились у селі, знають про високу ціну, яку платять солдати за те, щоби нога окупанта не ступила на цю землю. Російських окупантів ці пенсіонери відверто називають фашистами і не бояться своїх слів: "Господь дав їжу і день, і ці с*ки, сепаратисти, фашисти, нацисти – вони дають 20 секунд, щоби добігти до підвала".

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції