Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

42 військових ЗСУ мають відійти на кілометр.

Практичний етап розведення сил та засобів на Донбасі на ділянці Богданівка-Петрівське розпочався. Про те, як він відбувається, розповідає штаб Операції об’єднаних сил.

Українські силовики наголосили, що до розведення військ були готові ще учора, 8 листопада, але окупаційні війська зірвали процес. Розведення перенесли на сьогодні, 9 листопада.

"Попередньо було досягнуто домовленостей щодо початку розведення 9 листопада. 12.00 -12.01 - білий сигнал ракети з обох сторін, що підтвердив готовність. 12.10 - повторний сигнал зеленою ракетою НЗФ РФ. 12.15 – повторний сигнал зеленою ракетою української сторони. 12.20 – практичне розведення сил і засобів розпочато," - йдеться у повідомленні ООС.

В районі н.п. Богданівка та Петрівське, що на Донеччині, розпочався практичний етап процесу розведення сил і засобів на...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Субота, 9 листопада 2019 р.

Сигнали ракет з обох боків підтвердили представники моніторингової місії ОБСЄ.

Відвести з українського боку мають  42 військовослужбовці Збройних Сил України, три бойових броньованих машини та 48 одиниць стрілецької зброї.

Відійти вказані сили мають на 1 кілометр і зайняти заздалегідь обладнані позиції. Процес відведення верифікується представниками СММ ОБСЄ та українськими військовими.

Триватиме процес загалом протягом трьох днів. Після цього відбуватиметься пошук і знищення мінно-вибухових загороджень, демонтаж фортифікаційних споруд та інших об’єктів військового призначення в межах визначеної ділянки.

"На 29 добу українська сторона інформує про те, що усі заходи проведено і, вже наступного дня, представники СММ ОБСЄ проводять верифікацію виконаних заходів", - додали у штабі. Процес розведення відбувається дзеркально з обох боків.

Нагадаємо, раніше у Золотому-4 на Луганщині завершився процес розведення сил. До 9 листопада тут мають завершити розмінування. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції