Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як злочинців: бойовики відкрили КПВВ на виїзд, але знімають відбитки пальців і фотографують

Як злочинців: бойовики відкрили КПВВ на виїзд, але знімають відбитки пальців і фотографують

Біля виїзду чатують величезні черги машин

Бойовики на лінії розмежування на Донбасі таки відкрили на виїзд з окупованої території КПВВ «Оленівка» , який закривався на час жорсткого карантину, але влаштували справжню перевірку зі зняттям відбитків і фотографуванням.

Про це пишуть ті, хто намагається потрапити на підконтрольну Україні територію.

Одразу ж на блокпосту так званої «ДНР» з'явилися величезні черги, люди займали черги заздалегідь, але пропуск затягують через процедуру. Вони влаштували на своїй «митниці» зняття відбитків пальців у всіх, хто виїжджає, їх фотографують. Також брали розписку про неможливість повернення до «республіки» поза гуманітарних коридорів. 

розписка на виїзд з ОРДЛО

Люди похилого віку, батьки з маленькими дітьми годинами перебували на спеці, сподіваючись проїхати. У мережі публікують довгі вервечки машин на виїзд з ОРДО.

Місцеві переконані, що бойовики хотіли влаштувати провокацію, бо були переконані, що українська сторона не пускатиме людей, адеж КПВВ відкрили без узгодження з Україною. Але провокація про «нездатність Києва діяти в інтересах громадян» провалилася.

За інформацією Держприкордонслужби, вже після закінчення роботи до КПВВ «Новотроїцьке» з «сірої зони» прийшли понад 50 осіб. За наказом командувача ООС оформлення людей продовжили до 9 години вечора до останньої людини. 

У вівторок КПВВ «Новотроїцьке» почав свою роботу о 7:00 і буде проводити пропуск людей до 18:00.

Залиште свій коментар

Вибір редакції